Rozpatrzymy wyłącznie aplikacje zaopatrzone w zdjęcie oraz poniższą klauzulę:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby realizacji procedur rekrutacji pracowników, przeprowadzanych obecnie oraz w przyszłości. Przyjmuję do wiadomości, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania i złożenia oświadczenia o cofnięciu niniejszej zgody w każdym czasie.”

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Diagnosta samochodowy

P.H.U "LIBRA" STACJA KONTROLI POJAZDÓWO firmie

  • Wałcz, zachodniopomorskie

  • Ważna jeszcze 20 dni
    do: 02 maj 2021
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

P.H.U "LIBRA" STACJA KONTROLI POJAZDÓW

Miejsce pracy: Wałcz

Opis stanowiska:

Przeprowadzanie badań technicznych pojazdów do 3,5t.

Wymagania:

Zatrudnię diagnostę samochodowego z uprawnieniami na umowę o pracę na cały etat.

Dla osób, które nie posiadają uprawnień, gwarantujemy przeszkolenie i przygotowanie do egzaminów. Wszystkie koszty szkoleń i egzaminów pokrywamy. Po otrzymaniu uprawnień jako diagnosta samochodowy gwarantujemy zatrudnienie i długoletnią pracę.

Zgodnie z ustawą (art. 84 ust. 2b Prawo o ruchu drogowym), aby zostać diagnostą wymagane jest wykształcenie średnie techniczne, średnie branżowe lub wyższe techniczne, mile widziane o profilu samochodowym oraz praktyka w stacji kontroli pojazdów lub w zakładzie (warsztacie) naprawy pojazdów na stanowisku kontroli lub naprawy pojazdów.

Oferujemy:

Atrakcyjne warunki pracy i płacy.

Wymagania:

Oferujemy:

Ogłoszenie archiwalne