Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Diagnosta SKP

Toyota DługołękaO firmie

  • Długołęka (pow. wrocławski), dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma Dobrygowski Sp. z o. o. to autoryzowany dealer i przedstawiciel firmy TOYOTA na Dolnym Śląsku. Na samochodowym rynku istniejemy od 1979 roku. Jesteśmy dobrze rozwijającą się firmą stawiającą na ludzi aktywnych i chętnych do dalszego rozwoju.

Aktualnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykonywanie badań okresowych badań technicznych SKP;
  • Wykonywanie diagnostyki pojazdów;
  • Dbanie o swoje stanowisko pracy - czystość, porządek;
  • Utrzymanie powierzonego mienia w pełnej sprawności;
  • Przestrzeganie zasad BHP;
  • Przestrzeganie zasad pracy ustalonych w zakładzie;

WYMAGANIA:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie;
  • Aktualne uprawnienia Diagnosty SKP
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Umiejętność tworzenia dobrego wizerunku firmy poprzez zapewnienie wysokiego poziomu wykonywanych prac;
  • Dyspozycyjność.

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjną, pełną wyzwań pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń i premii zależny od osiąganych wyników.

Poszukujemy ludzi, z którymi wspólnie będziemy budować sukces naszej firmy. Stawiamy przede wszystkim na osoby z potencjałem, które podzielają nasze wartości – osobistą odpowiedzialność, elastyczność, współpracę i zaangażowanie. Szukamy ludzi otwartych na zmiany, nastawionych na tworzenie niestandardowych rozwiązań, którzy z entuzjazmem podejmują nowe wyzwania. Ludzi, dla których ważna jest współpraca w realizacji założonych celów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ

z dopiskiem: Diagnosta SKP

Zaznaczamy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty. Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dobrygowski Sp. z o.o. z siedzibą w Lubinie dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).”

Ogłoszenie archiwalne