Ta oferta pracy jest nieaktualna od 441 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Diagnosta Stacji Kontroli Pojazdów Ciężarowych

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 03.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Serwis Personalny sp. z o.o. (KRAZ 1428)- sprawdzona agencja rekrutacyjna, dla swojego Klienta- autoryzowanego dealera samochodów osobowych i dostawczych segmentu PREMIUM, poszukuje Diagnosty Stacji Kontroli Pojazdów Ciężarowych, do oddziału we Wrocławiu.

    Miejsce pracy: Poznań

    Zadania:

    • przeprowadzanie badań diagnostycznych, okresowych, zleconych, pojazdów wszystkich typów,
    • przygotowywanie dokumentacji kontroli diagnostycznej,
    • obsługa w oparciu o najwyższe standardy obowiązujące w firmie,

    Oczekiwania:

    • uprawnienia diagnosty Stacji Kontroli Pojazdów Ciężarowych,
    • umiejętność samodzielnego prowadzenia badań diagnostycznych,
    • wykształcenie techniczne - mile widziane wyższe,
    • znajomość technologii napraw blacharsko-lakierniczych i mechanicznych pojazdów ciężarowych,
    • mile widziana znajomość języka obcego,
    • wysoka kultura osobista,
    • asertywność,
    • umiejętności interpersonalne,
    • prawo jazdy kat B i C,
    • znajomość obsługi pakietu Office,

    Firma zapewnia:

    • pracę w młodym, dynamicznym i przyjaznym zespole,
    • kompleksowe wdrożenie oraz szkolenia,
    • pracę dla lidera w segmencie premium w skali kraju,
    • umowę o pracę,
    • możliwości rozwoju w strukturach firmy,
    • czytelne, atrakcyjne warunki zatrudnienia,
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."