Oferta pracy

DIALOGFLOW Specialist

e-point SAO firmie

  • Filona 16, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)

e-point SA

Filona 16

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Dialogflow

  • Google Cloud

  • NLP

  • JavaScript/Python/Java

O projekcie

Dołączysz do zespołu odpowiedzialnego za wdrażanie i utrzymanie czatbotów dla największych polskich firm. Pogłębisz doświadczenie w tworzeniu i utrzymywaniu projektów opartych o Google Cloud i Dialogflow w praktyce. Rozwiniesz się w nowych, interesujących technologiach (np. Dialogflow CX, Voice)

Będziesz współpracować z dynamicznymi zespołami: Architektami, Front-end Developerami, Project Managerami, Testerami, Designerami UX i Grafikami.

Twój zakres obowiązków

  • będziesz uczestniczyć w projektowaniu i tworzeniu rozwiązań z dziedziny konwersacyjnej sztucznej inteligencji (Conversational AI) w rozwiązaniu Dialogflow;

  • wykorzystywać usługi chmurowe oraz konteneryzację przy implementacji i wdrożeniu rozwiązań;

  • tworzyć integracje z systemami klienta niezbędne w funkcjonowaniu aplikacji konwersacyjnej;

  • pracować w dynamicznych zespołach w oparciu o nowoczesne metodyki projektowe.

Nasze wymagania

  • posiadasz minimum 2 lata komercyjnego doświadczenia przy projektowaniu, wdrażaniu lub doradztwie w projektach czatbotów,

  • znasz dobrze przynajmniej jedną platformę do budowania aplikacji konwersacyjnych: Dialogflow, Azure Bot Framework, IBM Watson Assistant, Amazon Lex lub inną;

  • posiadasz dobrą znajomość przynajmniej jednego z języków: Python, JavaScript lub Java oraz odpowiadającej językowi technologii do tworzenia aplikacji webowych, np. Flask, Express.js, Next.js, Spring;

  • znasz podstawy zagadnień i algorytmów związanych z przetwarzaniem języka naturalnego (NLP);

  • płynnie posługujesz się językiem angielskim.

Mile widziane

  • posiadasz znajomość zagadnień chmurowych oraz zagadnień z zakresu konteneryzacji aplikacji.

To oferujemy

  • możliwość wyboru formy współpracy: umowa zlecenie lub umowa o świadczenie usług (B2B)

  • doświadczony i zgrany zespół - możliwość nauki i poszerzania horyzontów

  • pracę w 100% zdalną

  • wyjazdy integracyjne i sponsorowane integrację (online)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Test online

2

Spotkanie HR

3

Spotkanie Biznesowe

e-point SA

Dołączysz do zespołu, który zajmuje się rozwojem sprzedaży i doradztwem technicznym rozwiązań e-commerce firmy e-point, wybieranej i wdrażającej produkty do dużych polskich firm i międzynarodowych korporacji. Na co dzień będziesz współpracować z zespołem specjalistów z obszaru sprzedaży, marketingu, technologii oraz UX.

Przewiń do profilu firmy