Oferta pracy

Dietetyk

JOLANTA PINDEL PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE BELLAO firmie

  • Gazownicza 1
    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

JOLANTA PINDEL PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE BELLA

Gazownicza 1

Bielsko-Biała

"Jesteśmy franczyzobiorcą NATURHOUSE – lidera w dziedzinie odżywiania i dietetyki, poszukujemy osoby do pracy w Centrum Naturhouse w Bielsku-Białej na stanowisku: DIETETYK

Dietetyk

Opis stanowiska:

  • bezpośredni kontakt z klientem
  • prowadzenie wizyt dietetycznych
  • dopasowywanie odpowiednich suplementów diety
  • zaangażowane uczestnictwo w akcjach, konkursach i promocjach prowadzonych przez Naturhouse
  • przygotowywanie materiałów merytorycznych na polecenie centrali Naturhouse
  • prawidłowe i efektywne kierowanie funkcjonowaniem punktu Naturhouse

Zobacz więcej na: www.naturhouse-polska.pl

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: żywienie i dietetyka, biologia, chemia, farmacja, technologia żywności lub podobne)
  • osoba lubiąca kontakt z klientem (łatwo nawiązująca kontakt), odpowiedzialna, dyspozycyjna, zaangażowana - miejsce zamieszkania Bielsko-Biała lub okolice

Mile widziana:

  • sprawna obsługa komputera
  • prawo jazdy
  • doświadczenie w sprzedaży, obsłudze klienta

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • szkolenie na koszt firmy
  • satysfakcję z wykonywanej pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy