Dietetyk - Doradca żywieniowy

  • opolskie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • 24.07.2019
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 23.08.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MP Investa S.C.

    Firma MP INVESTA S.C. działając pod nawą FESTIVALOWA CATERING rozpoczęła swoją działalność w 2010 roku – oferując profesjonalne usługi w zakresie usług żywienia zbiorowego i cateringu.

    Tworzymy zgrany zespół fachowców połączony wiedzą i doświadczeniem w sektorze usług gastronomicznych. Festiwalowa catering prowadzi następującą działalność:

    • obsługa żywienia zbiorowego dla placówek oświatowych oraz jednostek firmowych,
    • kompleksowa obsługa żywienia – prowadzenie kantyn pracowniczych, restauracji, bufetów oraz stołówek uczelnianych,
    • catering okolicznościowy – organizowanie przyjęć okolicznościowych, bankietów, konferencji, zamówień dla firm i osób prywatnych.

    Zakres obowiązków:
    • opracowywanie receptur dla punktów żywienia zbiorowego oraz punktów gastronomicznych firmy,
    • kontrola dokumentów i prawidłowości stosowanych receptur i zestawów żywieniowych w procesie produkcji,
    • obsługa programu MAPI JADŁOSPIS,
    • opracowywanie diet – znajomość obowiązujących przepisów w tym zakresie, prowadzenie niezbędnej dokumentacji.
    Oczekiwania:
    • wykształcenie wyższe kierunkowe (minimum policealne kierunkowe),
    • minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku dietetyka (w żywieniu zbiorowym),
    • doświadczenie przy obsłudze programu MAPI JADŁOSPIS,
    • znajomość zasad żywienia zbiorowego,
    • znajomość przepisów, w tym HACCP,
    • prawo jazdy kat. B.
    Oferujemy:
    • pracę w stabilnej firmie oraz niezbędne narzędzia pracy,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.