Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dietetyk

2Be Fit PIOTR BĄKO firmie

2 3003 400 brutto / mies.
  • 55A
    Guzowatka (pow. wołomiński), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa zlecenie
  • Część etatu
  • Specjalista

2Be Fit PIOTR BĄK

55A

Guzowatka (pow. wołomiński)

Catering 2BE to catering dietetyczny specjalizujący się w dietach diabetycznych. Firma ma już ugruntowaną pozycję na rynku i stale się rozwija.

Dietetyk

Główne obowiązki:
-układanie i bilansowanie jadłospisów w programie masterlife
-kontakt z klientem
-tworzenie treści edukacyjnych, krótkich artykułów
-kontakt z innymi działami firmy (obsługa klienta, kuchnia, pakownia)

Wymagania na stanowisku dietetyk:
- wykształcenie wyższe kierunkowe (dietetyk lub technolog żywności ze specjalnością żywienie człowieka)
- doświadczenie w kontakcie z klientem/pacjentem
- doświadczenie w układaniu jadłospisów w programie masterlife (WARUNEK KONIECZNY)
- pozytywne nastawienie do pracy
- odpowiedzialność
- kreatywność

Oferujemy:
- pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
- stałe wynagrodzenie
- praca początkowo w wymiarze 1/2 lub 3/4 etatu z możliwością rozszerzenia do całego etatu w przyszłości

Ogłoszenie archiwalne