Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do APZ.PL Spółka z o.o. z siedzibą w: Biskupa Arkadiusza Lisieckiego 13, 63-400 Ostrów Wielkopolski (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dietetyk Kliniczny / Dietetyk Sportowy

APZ.PL

  • Grodzisk Mazowiecki, Radom, Sochaczew, Warszawa, Wołomin

  • ważna jeszcze 15 dni
    do: 06 lis 2021
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie wizyt (pomiar składu ciała, wywiad zdrowotno-żywieniowy)

  • przygotowywanie indywidualnych jadłospisów na podstawie informacji o stanie zdrowia pacjenta

  • interpretacja i zlecanie badań lekarskich

  • omawianie z pacjentem zasad stosowania jadłospisu i założonych celów terapii

  • bieżące modyfikowanie procesów terapeutycznych

  • działalność edukacyjna i szkoleniowa

Podział czasu pracy
40%

Praca w gabinecie

20%

Praca marketingowa

30%

Praca przy układaniu diet

10%

Inne

Nasze wymagania

  • wykształcenia kierunkowego: dietetyk

  • odpowiedzialności, zaangażowania

  • umiejętności działania na samodzielnym stanowisku pracy

  • umiejętności obsługi komputera

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zaawansowany system szkolenia przygotowujący do praktycznego wykonywania zawodu

  • kompleksowe wyposażenie warsztatu pracy (wszystkie niezbędne oprogramowania)

  • wszystkie materiały reklamowe, szkolenia marketingowe

  • własną stronę internetową z zaawansowanymi funkcjami interaktywnymi

  • stałą opiekę techniczną, graficzną, marketingową, księgową i prawną

  • kompleksowe wsparcie w zakresie pozyskania środków na uruchomienie działalności

  • wsparcie w zakresie działalności reklamowej w mediach społecznościowych (prowadzenie FB, reklama Adwords)

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

  • szkolenia zawodowe

APZ.PL

Szukasz długofalowego rozwoju w zawodzie dietetyka? Jeżeli tak, to nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie!

Praca w naszym zespole pozwoli Ci poznać najnowocześniejsze narzędzia pracy, zdobyć cenne doświadczenie oraz zagwarantować długotrwałą stabilność zawodową.

Szukamy osób pragnących rozwijać się w jednej z dwóch specjalizacji:

DIETETYK KLINICZNY | DIETETYK SPORTOWY

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

I etap rekrutacji - spotkanie on-line

  • Krótka prezentacja firmy

  • Przedstawienie ofert pracy w zawodzie dietetyka oraz krótka charakterystyka oferowanych stanowisk:

  • Oferta zatrudnienia na stanowisko dietetyka (praca etatowa)

  • Oferta zatrudnienia jako pomoc dietetyka (umowa zlecenie)

  • Oferta uruchomienia samodzielnego gabinetu dietetycznego

  • Możliwości rozwoju, zarobki

  • Szczegółowe omówienie wsparcia zawodowego

II etap rekrutacji - w siedzibie APZ

  • Rozmowa kwalifikacyjna dla wybranych kandydatów z I etapu rekrutacji

  • Ustalenie zasad finansowych pracy/współpracy

  • Szczegółowe omówienie zakresu zadań

  • Rejestracja kandydata w bazie pracodawców

III etap - rekrutacji - w siedzibie APZ

  • Przygotowanie umowy pracy/współpracy

  • Wdrożenie przygotowawcze do zawodu

  • Szkolenie w zakresie prawidłowego układania programów żywieniowych

  • Szkolenie z oprogramowań firmowych i obsługi klienta