Dietetyk kliniczny

Adansonia Soft O firmie

4 200‐5 000 zł brutto / mies.
  • Puławska 38
    Piaseczno, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Adansonia Soft

Puławska 38

Piaseczno

Ze względu na dynamiczny rozwój serwisu poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu dietetyczek portalu Kalkulator Kalorii.

W trakcie 10 lat prowadzenia serwisu pomogliśmy już tysiącom polaków zmienić swoje życie.

Kogo szukamy

Do Twoich głównych obowiązków będzie należało dbanie o jakość merytoryczną portalu oraz rozwój kanału na YouTube, w tym uczestnictwo w tworzeniu materiałów wideo.

Jeśli jesteś osobą otwartą, swobodnie czujesz się przed kamerą i masz wiedzę o odżywianiu - koniecznie zgłoś się do nas! Jesteśmy grupą pasjonatów zdrowego stylu życia, którzy chcą pomóc całej Polsce utrzymać idealną sylwetkę.

Nasze biuro mieści się w nowoczesnym biurowcu w Piasecznie przy ul. Puławskiej 38. Jest bardzo dobry dojazd z Mokotowa, Ursynowa no i oczywiście Piaseczna i okolic.

Zakres obowiązków

  • dbanie o jakość merytoryczną portalu
  • układanie diet odchudzających przez Internet
  • występowanie w filmach poradnikowych na YouTube
  • uczestnictwo w eventach promujących zdrowie

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (dietetyka na Uniwersytecie Medycznym)
  • minimum 3 lata doświadczenia jako dietetyk
  • swoboda wypowiedzi przed kamerą

Mile widziane:

  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat
  • 4200 lub 5000 zł brutto w zależności od doświadczenia
  • umowę o pracę
  • komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • miłą atmosferę pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy