Oferta pracy

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dietetyk

Bartosz Krawczyk-Demczuk Coaching

kontrakt B2B
5 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
umowa agencyjna
5 00015 000 brutto / mies.
  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:prowizja

Twój zakres obowiązków

W ramach Centrum Odchudzania i Odżywiania poszukujemy osób, które poszukują pomysłu na biznes o wysokiej stopie zwrotu z inwestycji, dietetyków chcących przewodzić własną poradnię oraz przedsiębiorców chcących założyć własny biznes w dochodowej branży.

Prowadzenie wizyt zgodnie ze standardami Znaku Jakości COiO

Utrzymanie i pozyskanie nowych pacjentów

Przygotowywanie diet zgodnie ze standardem COiO

Preprowadzanie analizy składu ciała z interpretacją wyników

Prowadzenie Kursów Odchudzania i Zdrowego i Odżywiania

Przygotowywanie materiałów dla klientów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe lub zdobycie wykształcenia w okresie przygotowawczym

  • Wysoka kultura osobista

  • Pozytywne nastawienie do ludzi i chęć do ich motywowania

  • Umiejętność organizowania czasu pracy, samodzielność, nastawienie na cel

  • Mile widziane doświadczenie w handlu, obsłudze klienta

  • Zdrowy tryb życia

  • Chęć prowadzenia i rozwijania własnej działalności

To oferujemy

  • Możliwość nauczenia się krok po kroku zawodu dietetyka w praktyce

  • Szkolenia wdrażające do prowadzenia dochodowej poradni

  • Skuteczny system pozyskiwania klientów

  • Sprawdzoną metodologię pracy z klientem pod kątem diety, zmiany nawyków i motywacji

  • Pomoc przy zakładaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej

  • Pomoc przy założeniu i wypromowaniu poradni na rynku lokalnym

  • Liczne szkolenia (dietetyka, psychologia, coaching) i pomoc w rozwoju zawodowym

  • Pomoc w przygotowaniu biznesplanu oraz uzyskaniu dofinansowania

O nas

Centrum Odchudzania i Odżywiania to:

10 lat wzrostu, przy dużej dawce kreatywności i dążeniu do optymalnych rozwiązań, mających na celu realizację naszej misji i wizji. Historia niekiedy pełna wzlotów i upadków, prób i eksperymentowania, z roku na rok kończąca się wzrostowymi wynikami: zadowolonych ze współpracy z nami klientów i naszych przedsiębiorstw.

Nasza kadra to profesjonaliści...

To grono osób, którym przyświecają podobne wartości i podejście do profesjonalnej pracy. Na start, liczą się dla nas nie tyle kompetencje i doświadczenia, co postawa, za którą stoi chęć do systematycznego zdobywania wiedzy, rozwoju i rozwijaniu relacji z innymi na zasadzie współpracy.

Spójny system wartości...

Wzajemny szacunek, dbanie o profesjonalizm w działaniu dla dobra interesów: klientów, nas samych i naszej organizacji.