Oferta pracy

Dietetyk

PRO KADRA SP. Z O.O.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista

Pro Kadra sp. z o.o., firma świadcząca usługi w zakresie rekrutacji, outsourcingu oraz payrollu, dla swojego Klienta - firmy zajmującej się cateringiem, z wieloletnim doświadczeniem w branży gastronomicznej, poszukuje pracownika na stanowisko:

Dietetyk

Opis stanowiska:

  • planowanie i nadzorowanie żywienia zbiorowego,
  • sporządzanie jadłospisów z uwzględnieniem potrzeb pacjenta,
  • odpowiedzialność za prawidłowe układanie diet,
  • analiza założeń kaloryczności posiłków.

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego kierunkowego (Dietetyka),
  • co najmniej 2-letniego doświadczenia w pracy na stanowisku dietetyka,
  • praktycznej umiejętności układania jadłospisów dla pacjentów z różnymi schorzeniami,
  • wiedzy w zakresie żywienia zbiorowego, mile widziana wiedza z zakresu dietetyki sportowej,
  • samodzielności w działaniu,
  • ważnych badań do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • znajomości pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na cały etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
  • posiłki dla Pracowników,
  • miłą atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV, poprzez kliknięcie w przycisk znajdujący się poniżej:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy