Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Zdrowy Wymiar Karolina Przybył z siedzibą w Kole, ul. Jacka Bąkowskiego 13 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dietetyk - Możliwość Otwarcia Własnej Poradni

Poradnia Zdrowy Wymiar Karolina Przybył-Lewy

5 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • ważna jeszcze 15 dni
    do: 11 lis 2021
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Najpierw nauczę Cię jak funkcjonuję Poradnia, jak pozyskiwać klientów oraz jak ich prowadzić, aby mieli wspaniałe efekty. A następnie wdrożę Cię do prowadzenia i rozwijania własnej, dochodowej Poradni oraz w przyszłości do budowania swojego zespołu. Jeżeli marzysz o swoim biznesie, a dokładnie o własnej poradni dietetycznej - to ogłoszenie jest idealnie dla Ciebie :)

Nasze wymagania

Jeżeli poniższe zdania pasują do Ciebie:

✅lubisz zaangażować się w to, co robisz na 110%,

✅traktujesz to, co robisz odpowiedzialnie i dotrzymujesz terminów,

✅koncentrujesz się na rozwiązaniach, a nie na problemach,

✅nie boisz się wyzwań,

✅prowadzisz zdrowy tryb życia i aktywność fizyczna jest dla Ciebie ważna,

✅chcesz prowadzić swoją działalność i osiągnąć niezależność?

To oznacza, że zdecydowanie chcę Cię bliżej poznać :)

To oferujemy

  • możliwość nauczenia się krok po kroku zawodu dietetyka w praktyce,

  • współpracę z jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm z branży odżywiania,

  • pomoc przy zakładaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej,

  • pomoc przy założeniu i wypromowaniu poradni na rynku lokalnym,

  • prowadzenie dochodowego i sprawdzonego biznesu ze stałą opieką mentorską,

  • stałe wsparcie w prowadzeniu klientów,

  • liczne szkolenia (dietetyka, psychologia, coaching) i pomoc w rozwoju zawodowym,

  • pomoc w przygotowaniu biznesplanu oraz uzyskaniu dofinansowania,

  • naukę prowadzenie klientów w procesie zmiany nawyków żywieniowych,

  • naukę przeprowadzania analizy składu ciała wraz z interpretacją wyników,

O nas

Od 2015 roku tworzę i rozwijam Zespół osób, którzy chcą prowadzić własną poradnię i stać się niezależni finansowo, a także lubią pracować w grupie, która się wspiera, szkoli i rozwija.

Z drugiej strony wiem, że stawianie swoich pierwszych kroków w przedsiębiorczości może budzić strach i lęk - więc chcę Cię tego nauczyć, przeprowadzić Cię krok po kroku, aby Twoja praca przebiegała bez obawy o klientów, pieniądze i reklamę.

Nasz Zespół Poradni nieustanie się rozwija. Zaczynając od 4 Poradni w 2011, dziś jest nas 48 w całej Polsce! Po ostatniej rekrutacji w czerwcu tego roku do mojego Zespołu dołączyły kolejne pasjonatki zdrowego stylu życia i pomagania innym. Eliza i Aneta oficjalnie otworzyły własne Poradnie :-) Dlatego szukam teraz kolejnej osoby, którą przygotuję do prowadzenia swojej dochodowej Poradni w Twoim wymarzonym miejscu.