Ta oferta pracy jest nieaktualna od 55 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dietetyk Naturhouse

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-09-24

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dietfit Magdalena Pietuszyńska. Dietetyka. Doradztwo Żywieniowe

    Miejsce pracy: Warszawa

    Jesteśmy międzynarodową firmą uznawaną za lidera w dziedzinie odżywiania oraz dietetyki. Na polskim rynku działamy od kilkunastu lat. Z powodzeniem rozwijamy sieć Centrów Dietetycznych Naturhouse, oferując korzystne i stabilne warunki zatrudnienia.

    Zadaniem osoby zatrudnionej na stanowisku Dietetyka Naturhouse jest opieka nad klientami polegająca na skutecznym prowadzeniu kuracji z uwzględnieniem doradztwa w zakresie diety i suplementacji oraz motywacji do osiągania założonych celów. Dietetyk Naturhouse jest również odpowiedzialny za prawidłowe i efektywne funkcjonowanie Centrum.

    Obowiązki:

    • współpraca z klientami zgodna ze standardami firmy
    • efektywne kierowanie działalnością punktu Naturhouse
    • budowanie trwałych i przyjaznych relacji z klientami
    • dbałość o wizerunek marki i aktywne uczestnictwo w akcjach promocyjnych
    • udział w tworzeniu materiałów merytorycznych dla marki Naturhouse

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: żywienie i dietetyka)
    • komunikatywność i wysoka kultura osobista
    • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem
    • zaangażowanie, inicjatywa i skuteczność w działaniu
    • mile widziane doświadczenie w handlu, obsłudze klienta

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie (część stała + premia)
    • bezpłatne szkolenia specjalistyczne
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • miłą atmosferę pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dietfit Magdalena Pietuszyńska na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż: - Administratorem moich danych osobowych jest Dietfit Magdalena Pietuszyńska z siedzibą w Jastrzębie (05-510), ul. Ptaków Leśnych 19; - Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania; - Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: [email protected] - Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę zgodnie ze znaną mi procedurą;