Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dietetyk - specjalista do spraw żywienia - konsultant

PURELAB Marek Skoczylas

4 5006 000 brutto / mies.
  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy do naszego zespołu empatycznej osoby pasjonującej się zdrowym stylem życia na stanowisko DIETETYKA.

Obowiązki:

- prowadzenie konsultacji, dobór zaleceń, planów dietetycznych oraz suplementacji (telefonicznie/e-mail),

- budowanie trwałych i przyjaznych relacji z klientami,

- dbałość o wizerunek firmy.

Nasze wymagania

- wykształcenie wyższe na kierunku dietetyka (minimum licencjat),

- doświadczenia w obsłudze klienta,

- biegła obsługa komputera głównie pakiet biurowy (w tym szybka redakcja wiadomości)

To oferujemy

- umowę o pracę,

- praca w systemie hybrydowym (biuro/dom),

- możliwość rozwoju zawodowego.

Dziękujemy za wszystkie złożone aplikacje, informując jednocześnie, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.