Oferta pracy

Dietetyk - Technolog żywności

Gastro serwis Damian KomorO firmie

3 000‐5 000 zł / mies. (zal. od umowy)
  • Reda, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, zakład produkcyjny z siedzibą w Redzie poszukuje osoby na stanowisko:

Na wyżej wymienionym stanowisku stawiamy na osoby kreatywne, zainteresowane branżą gastronomiczną, z doświadczeniem w komponowaniu jadłospisów i znajomością zaleceń oraz norm żywieniowych.

Obowiązki:

  • Planowanie menu i wprowadzanie go do dedykowanego systemu informatycznego, dbanie o poprawność wprowadzonych danych
  • Bieżący kontakt z działem produkcji i pakowania w celu omawiania menu i formy jego wykonania i spakowania
  • Zarządzanie jakością, kontrolowanie surowca i weryfikacja jego zgodności z przyjętymi normami (współpraca z działem zaopatrzenia)
  • Opracowywanie ilościowego wykazu artykułów na potrzeby produkcyjne
  • Szczegółowe raportowanie działań produkcyjnych

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność biegłego korzystania z komputera
  • Kreatywność i znajomość trendów gastronomicznych
  • Mile widziane wykształcenie dietetyczne / technolog żywności
  • Doświadczenie w komponowaniu jadłospisów
  • Znajomość zaleceń oraz norm żywieniowych
  • Dyspozycyjność
  • Znajomość standardów HACCP
  • Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Chęci nauki i rozwoju
  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • Praca stacjonarna, w Redzie (woj. pomorskie)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu
  • Wyżywienie
  • Komfortowe warunki pracy
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i młodym zespole
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy