Oferta pracy

Dietetyk

Narodowy Instytut Kardiologii Stefana kardynała Wyszyńskiego Państwowy Instytut Badawczy

  • Alpejska 42, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Alpejska 42

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • planowanie jadłospisów dla pacjentów z uwzględnieniem:

  • nomenklatury diet

  • norm żywieniowych

  • technologii zalecanych przez IŻŻ

  • z uwzględnieniem sezonowości

  • planowanie jadłospisów do bufetów , na okoliczność konferencji i kursów, tworzenie nowych receptur

  • sporządzanie dokumentów pobrania z magazynu

  • nadzór ilościowo/jakościowy wydawanych posiłków/potraw dla pacjentów do klinik i w sali konsumenckiej

  • pobieranie, opis i zabezpieczanie prób pokarmowych

  • współpraca z magazynierami w zakresie planowania dostaw produktów do planowanej produkcji

  • tworzenie zestawień ilości wydawanych diet w dniu bieżącym

  • badanie opinii pacjentów dotyczących serwowanych posiłków / odpowiedzialność za zgłaszane reklamacje

  • prowadzenie poradnictwa indywidualnego na wezwanie lekarza

  • współpraca z szefem kuchni, kucharzami oraz pielęgniarkami oddziałowymi

  • współpraca z koordynatorem bufetów w zakresie potrzeb i usług

  • praca w systemie CLININET oraz wdrożonym informatycznym systemie zarządzania do działalności żywieniowej

  • sporządzanie rozliczeń finansowych bufetów

  • kontrola procesów zgodnie z wprowadzoną DPP, HACCP

  • uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych związanych z wykonywana pracą

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • dobra organizacja pracy własnej

  • wysoka kultura osobista, komunikatywność, otwartość

  • śledzenie trendów kulinarnych

  • znajomość przepisów BHP i HACCP

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

„Narodowy Instytut Kardiologii w Warszawie Aninie ul. Alpejska 42 poszukuje kandydatów do pracy w Dziale Żywienia na stanowisko dietetyka.

Przewiń do profilu firmy