Dietetyk

  • wielkopolskie
  • Specjalista
  • 06.08.2019
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 05.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z rozwojem i wprowadzaniem nowych produktów lider cateringu dietetycznego w Polsce poszukuje pracownika na stanowisko:
    DIETETYK

    ZAKRES ZADAŃ:

    • odpowiedzialność za proces kompleksowej obsługi klientów indywidualnych (opracowanie i wdrożenie założeń dotyczących nowego produktu, układanie indywidualnych jadłospisów, przekazanie wytycznych produkcyjnych dotyczących przygotowania posiłków, kontrolowanie jakości ich przygotowania oraz stały kontakt, opieka oraz budowanie przyjaznych relacji z klientem)
    • doradztwo dietetyczne dla nowych i obecnych klientów cateringu dietetycznego
    • odpowiedzialność za opracowywanie, kontrolowanie i zatwierdzanie treści merytorycznych odnoszących się do tematyki dietetycznej wykorzystywanych w materiałach eksperckich, reklamowych oraz informacjach prasowych
    • obsługa lokalnych i zamiejscowych eventów w zakresie doradztwa dietetycznego
    • prowadzenie konsultacji dietetycznych (w siedzibie firmy oraz poza nią)
    • odpowiedzialność za kontrolowanie oraz raportowanie pracy produkcji w zakresie realizacji wytycznych oraz obowiązujących procedur
    • odpowiedzialność za opracowanie nowych pomysłów na potrzeby menu cateringowego w związku z pojawiającymi się tendencjami i zgodnie z aktualną wiedzą żywieniową wraz z uwzględnieniem pracochłonności oraz kosztochłonności procesu wytworzenia posiłków
    • aktywny udział w realizacji bieżących projektów

    OCZEKIWANIA OD KANDYDATA:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe (Dietetyka, Poradnictwo Żywieniowe)
    • doświadczenie w zawodzie dietetyka minimum 2 lata (doświadczenie w cateringu dietetycznym będzie stanowiło dodatkowy atut)
    • umiejętność samodzielnej organizacji pracy
    • komunikatywność
    • wysoka kultura osobista
    • umiejętność autoprezentacji
    • kreatywność
    • dyspozycyjność
    • prawo jazdy kategorii B oraz gotowość do odbywania wyjazdów służbowych
    • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
    CO OFERUJEMY:
    • umowę o pracę
    • stanowisko w firmie o rozwiniętej strukturze
    • niezbędne narzędzia pracy
    • perspektywę rozwoju zawodowego
    • możliwość pracy w zintegrowanym i przyjaznym zespole
    • szkolenia
    • pakiet socjalny

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Body Chief SP. Z O.O. ul. Polska 13, 60-595 Poznań (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Twoje dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) celem realizacji procesu rekrutacyjnego.

    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Masz także prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres niezbędny związany z realizacją procesu rekrutacji. Podanie danych nie jest obowiązkowe, brak podania danych osobowych powoduje wstrzymanie procesu rekrutacyjnego.

    Twoje dane nie będą wykorzystywane w procesie profilowania.

    Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

    Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

    W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem: ul. Polska 13, 60-595 Poznań, e-mail: [email protected]  lub naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem: ul. Polska 13, 60-595 Poznań, e-mail: [email protected]