Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dietetyk

Poradnia Odchudzania i Odżywiania Success

5 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie własnej działalności gospodarczej

  • Pozyskiwanie klientów

  • Układanie planów żywieniowo-suplementacyjnych

  • Przeprowadzanie klienta przez proces zmiany nawyków żywieniowych oraz redukcji masy ciała (edukacja żywieniowa)

  • Dobór odpowiedniej suplementacji dla klienta

  • Uczestnictwo w wewnętrznych szkoleniach i mentoringach

  • Udział w społeczności Zespołu Poradni w zakresie wymiany doświadczeń i wiedzy

  • Możliwość budowania własnego zespołu Poradni/Dietetetyków

Nasze wymagania

  • duch przedsiębiorcy

  • gotowość do otworzenia własnej działalności gospodarczej w najbliższych 3-6 miesiącach

  • wykształcenie kierunkowe z zakresu żywienia/dietetyki lub gotowość do uzupełnienia wiedzy

  • chęć do pracy z ludźmi

  • chęć wzajemnej współpracy (wymiany doświadczeń)

  • mile widziane zainteresowania z zakresu psychologii, psychodietetyki, suplementacji pedagogiki, andragogiki czy doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta

  • posiadanie środków do otwarcia stacjonarnej Poradni (około 20 tys. zł) lub gotowość do podjęcia działań w kierunku uzyskania dofinansowania

  • koncentracja na rozwiązaniach i działaniach, a nie problemach

  • energiczność i pozytywne nastawienie do życia

To oferujemy

  • holistyczne podejście do pacjenta: ofertę łączącą dietetykę, suplementację, psychologię, coaching,

  • liczne szkolenia (dietetyka, suplementacja, psychologia, coaching, rozwój osobisty i biznesowy),

  • możliwość nauczenia się krok po kroku zawodu dietetyka w praktyce,

  • naukę pozyskiwania klienta, przeprowadzania analizy składu ciała wraz z interpretacją wyników, prowadzenia konsultacji diagnostycznych, prowadzenia klientów w procesie zmiany nawyków żywieniowych (utrzymanie klienta),

  • pomoc przy zakładaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej,

  • pomoc w przygotowaniu biznesplanu oraz uzyskaniu dofinansowania,

  • pomoc przy wypromowaniu poradni na rynku lokalnym lub online,

  • prowadzenie dochodowego i sprawdzonego biznesu ze stałą opieką mentorską (po otworzeniu poradni cały czas masz dostęp do systemu wsparcia),

  • współpracę z jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm suplementacyjnych i liczne szkolenia z zakresu stosowania suplemenatcji,

  • stałe wsparcie w prowadzeniu klientów,

  • pracę w zgranym i otwartym zespole, wzajemne wsparcie i inspiracje.

O nas

Nazywam się Justyna Rejniewicz i prowadzę swoją Poradnię Dietetyczną Success w Piasecznie. Jeśli chcesz dołączyć do mojego zespołu poradni, jest na to szansa.

Moja Poradnia działa na lokalnym rynku ale także doskonale funkcjonuje w świecie online. Osoby borykające się z otyłością, nadwagą oraz chorobami dietozależnymi otrzymują od nas fachową pomoc w zakresie odżywiania, suplementacji i zdrowego stylu życia.

Poprzez łączenie dietetyki, psychologii i rozwoju osobistego pomagamy naszym klientom osiągnąć osobiste cele i utrzymać efekty w szerszej perspektywie czasu. Jesteśmy jedną z najczęściej rekomendowanych placówek dietetycznych, co świadczy o dużym zaufaniu klientów do naszych rozwiązań. Pomagamy osiągnąć satysfakcję zawodową poprzez dostęp do wypracowanego know-how, sprawdzonych modeli pozyskania i prowadzenia klienta, przygotowujemy do prowadzenia działalności gospodarczej w charakterze własnej, dochodowej poradni.

- Czy dietetyk musi pracować sam w swoim gabinecie, czy może pracować w dynamicznym zespole?

- Czy może istnieć świat w którym pracujesz z ludźmi, którym możesz zaufać na 100%,z którymi tworzysz nie tylko relacje biznesowe, ale też przyjacielskie?

- Czy dietetyk może dobrze zarabiać?

- Czy prowadząc własną działalność mogę mieć też czas dla siebie i rodziny?

To naturalne, że myśl o własnej firmie budzi zarówno ekscytację, jak i pewne obawy.

Oczywiście masz prawo do popełniania błędów. Każdy kto się uczy je popełnia.

Jednak u nas każdy rozwija się w swoim własnym tempie, a dzięki sprawdzonym metodom pracy, (których mogę Cię nauczyć) możesz zbudować stabilny biznes szybciej. Taką siłę daje właśnie praca w zespole. Nie musisz od nowa wynajdować koła i popełniać błędów które ktoś już popełnił.

Wyślij CV klikając przycisk poniżej. Oddzwonię do wybranych osób aby omówić szczegóły dalszych kroków rekrutacji.

Jeśli chcesz mnie lepiej poznać zapraszam na mojego Facebooka: