Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Poradnia DIETOTERAPIA - Kamila Banel

Dietetyk - Właściciel własnej poradni dietetycznej

Poradnia DIETOTERAPIA - Kamila BanelO firmie

5 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • opolskie

    opolskie
  • Ważna jeszcze 4 dni
    do: 09 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

(Nauczymy Cię jak:)

- funkcjonuje poradnia i jak pracować we własnej poradni dietetycznej

- pozyskiwać 10-15 klientów miesięcznie do długoterminowej współpracy zarówno stacjonarnie oraz online

- prowadzić swoich klientów aby mieli wspaniałe efekty które zachowają na lata i aby Ciebie rekomendowali

- wykorzystywać marketing w social mediach do pozyskania klientów i budowania wizerunku swojej poradni

Nasze wymagania

  • zaangażowanie się w to, co robisz na 110%,

  • odpowiedzialność oraz dotrzymywanie terminów,

  • koncentracja na rozwiązaniach a nie na problemach,

  • chęć rozwoju i podejmowania wyzwań,

  • prowadzenie zdrowego i odpowiedzialnego trybu życia - musisz być spójny z tym co oferujesz

  • gotowość do pracy na własnej działalności gospodarczej (brak doświadczenia nie jest przeszkodą - pomożemy)

  • wykształcenie kierunkowe (dietetyka, technologia żywności i żywienia, zdrowie publiczne - studia, kursy dokształcające, studia podyplomowe) bądź też chęć do jego uzupełnienia

To oferujemy

  • współpracę z jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm z branży odżywiania,

  • pomoc przy zakładaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej,

  • pomoc przy założeniu i wypromowaniu poradni na rynku lokalnym,

  • stałe wsparcie w prowadzeniu klientów,

  • prowadzenie dochodowego i sprawdzonego biznesu (również w formie online) ze stałą opieką na każdym kroku działalności,

  • nowatorską ofertę łączącą dietetykę, suplementację, psychologię i rozwój osobisty,

  • liczne szkolenia (dietetyka, psychologia, coaching) i pomoc w rozwoju zawodowym,

  • elastyczny grafik pracy - to Twoja firma, będziesz pracować tyle ile chcesz,

  • pomoc w przygotowaniu biznesplanu oraz uzyskaniu dofinansowania,

  • pracę w zgranym i otwartym Zespole

  • szkolenia i projekty przygotowujące do otwarcia kolejnych poradni ze znakiem jakości COiO - możliwość budowania swojego zespołu i przychodu pasywnego

  • Benefity

  • Rozwój

  • Wsparcie

  • Zespół

Od 10 lat tworzymy i rozwijamy w Polsce partnerstwo poradni dietetycznych, ludzi którzy chcą być niezależni finansowo, chcą prowadzić własną poradnię, a także lubią pracować w grupie, która się wspiera, szkoli i rozwija.

Jeżeli marzysz o swoim biznesie, własnej poradni żywieniowej i niezależności finansowej - to ogłoszenie jest idealne dla Ciebie.

Z drugiej strony wiemy, że otwieranie swojego biznesu, stawianie pierwszych kroków w przedsiębiorczości może budzić strach i lęk - więc chcemy Cię tego nauczyć, przeprowadzić Cię krok po kroku, aby Twoja praca przebiegała bez obawy o klientów, pieniądze i reklamę.

Nasz Zespół Poradni nieustanie się rozwija. Zaczynając od 4 Poradni w 2011, dziś jest nas 42 w całej Polsce, a kolejne właśnie powstają. W roku 2020, w roku pandemii, lockdownów i obostrzeń sanitarnych otworzyliśmy aż 10 nowych placówek a czerwiec był miesiącem rekordowego pozyskania klientów. W roku 2021 w pierwszym kwartale pozyskaliśmy aż 1229 nowych klientów do długoterminowej pracy w procesie. Nasze poradnie działają normalnie, nie są objęte nakazem zamykania podczas lockdownów.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje