Oferta pracy

Dietetyk

Grupa Kapitałowa IMPELO firmie

  • Zielona Góra, Polska
    Zielona Góra, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Grupa Kapitałowa IMPEL

Zielona Góra

HR for Business Sp. z o.o. dla swojego Klienta - spółki Impel Catering Sp. z o.o. (firmy z wieloletnim doświadczeniem na rynku) - poszukuje:

Dietetyka
Numer ref.: Szpital

Jakie mamy zadania dla Ciebie:

  • Planowanie jadłospisów dla chorych,
  • Uzgadnianie diet z personelem medycznym,
  • Nadzór merytoryczny nad prowadzonym procesem produkcyjnym,
  • Wypełnianie kart smakowitości,
  • Pomiar temperatury posiłków oraz ocena organoleptyczna posiłków.

Oczekiwania jakie stawiamy:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Dietetyka, Żywienie człowieka itp.),
  • Szeroka i aktualna wiedza z zakresu żywienia,
  • Chęć nauki, otwartość na nowości,
  • Komunikatywność,
  • Dobra organizacja własnej pracy,
  • Odpowiedzialność, sumienność, uczciwość,
  • Wysoka kultura osobista.

Co możemy Ci zaoferować?

  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,
  • Praca w pełnym wymiarze godzin na umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Przyjemna, mobilizująca atmosfera w pracy, dużo uśmiechu, wiedzy, aktywności fizycznej i zdrowego jedzenia!
Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie CV
za pomocą przycisku Aplikuj
lub kontakt telefoniczny, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00, pod nr tel.: 510 012 192 lub 510 013 627, po godzinie 16.00 prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel.: 71 711 01 44.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego na stanowisko Specjalisty ds. zarządzania projektami UE oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.
Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu

(53– 111), przy ul. Ślężnej 118.

Grupa Impel to:

  • lider outsourcingu w Polsce
  • spółka wiodąca notowana na GPW
  • prawie 30 lat na rynku
  • 45 tys. pracowników i współpracowników
  • najlepszy zakres usług dla biznesu
  • 16 oddziałów w Polsce

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy