Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Rekeep Polska

Dietetyk żywienia zbiorowego

Rekeep PolskaO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ważna jeszcze 17 dni
    do: 06 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie wspólnych jadłospisów dla wielu diet i wielu jednostek żywienia zbiorowego

  • Opiniowanie, opracowywanie i wprowadzanie nowych dań i receptur

  • Kontrola poprawności realizacji jadłospisów oraz weryfikacja wprowadzanych rozwiązań

  • Przeprowadzanie szkoleń instruktażowych z zakresu dietetyki i poprawności dokumentowania produkcji w kuchniach

  • Tworzenie nowych standardów w zakresie planowania żywienia i ich wdrażania

  • Stały kontakt z klientem wewnętrznym oraz zewnętrznym

  • Wsparcie merytoryczne we wdrażaniu nowych kontraktów

  • Udział w projektach związanych z wdrożeniem nowych technologii w żywieniu zbiorowym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku dietetyka w żywieniu zbiorowym

  • Mile widziana znajomość programu Jadłospis2

  • Umiejętność odnajdywania się w nowych sytuacjach oraz kreatywności

  • Umiejętność pracy pod presją czasu, dbanie o dotrzymywanie terminów

  • Zdolność prowadzenia kilku procesów jednocześnie (wielozadaniowość)

  • Wysokie umiejętności komunikatywne oraz inicjatywa

  • Trwałe dążenie do celu i skuteczność w działaniu

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Pracę w prężnie rozwijającej się międzynarodowej organizacji w nowo tworzonym obszarze

  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności

  • Miłą atmosferę i nowoczesną kulturę pracy

  • Wsparcie zespołu

  • Ciekawą i inspirującą pracę

Rekeep Polska (wcześniej GK Naprzód) jest częścią międzynarodowej grupy Rekeep SpA, firmy z 80-letnią tradycją na rynku włoskim. Jesteśmy wiodącą polską grupą świadczącą usługi wsparcia dla klientów instytucjonalnych i komercyjnych. Liderem rynku z 20-sto letnią tradycją, zatrudniającym 10 tysięcy pracowników w całej Polsce.

Sukces współpracy z naszymi klientami osiągamy dzięki ciągłemu rozwojowi, poszukiwaniu najlepszych rozwiązań i budowaniu partnerskich relacji. Nasi Klienci wyznają te same idee. Innowacyjne technologie pozwalają budować nam solidny biznes.

Posiadany potencjał organizacyjny, finansowy oraz szeroki zasięg działania, pozwala nam zaproponować rozwiązania przede wszystkim efektywne, odpowiadające najwyższym standardom i trendom.

Odkryj nową wizję przyszłości, zaangażowania i zrównoważonego rozwoju.

Przewiń do profilu firmy