Oferta pracy

Digital Account Executive

Gutenberg Networks Warszawa Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa koordynacja realizacji kampanii taktycznych i wizerunkowych od briefu Klienta do rozliczenia projektu

  • udział w tworzeniu koncepcji kampanii, przy wsparciu dedykowanego teamu kreatywnego i stratega

  • budowanie i utrzymywanie relacji z Klientem

  • ścisła współpraca z pozostałymi działami Agencji

  • monitoring trendów komunikacyjnych i identyfikowanie benchmarków komunikacyjnych

  • identyfikowanie potrzeb Klienta i proponowanie działań non-standard oraz udział w tworzeniu koncepcji, w tym również aktywacji cross-channelowych

  • opracowywanie kosztorysów projektów out of scope

Nasze wymagania

  • min. 3 lata doświadczenia w pracy w agencji przy projektach digitalowych (doświadczenie w obszarach: retail marketing, print production, komunikacja 360 będzie dodatkowym atutem)

  • umiejętność koordynowania wielu projektów jednocześnie

  • doskonała organizacja pracy i komunikatywność

  • umiejętność nawiązywania i budowania relacji z Klientem

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • szczególnie miło powitamy kandydatów zainteresowanych kreatywnym wykorzystaniem nowych technologii

To oferujemy

  • pracę nad ciekawymi projektami z zakresu komunikacji omnichannelowej dla jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek na polskim rynku elektromarketów

  • stabilne zatrudnienie oraz zaplecze socjalne

  • możliwość rozwoju kompetencji strategicznych i new business

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i dostęp do nowych technologii w strukturach największego holdingu mediowo-reklamowego na świecie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • wyprawka szkolna

  • inicjatywy dobroczynne

Gutenberg Networks Warszawa Sp. z o.o.

Gutenberg Agency Warsaw jest należącą do Grupy DDB agencją retail & etail marketingową realizującą obsługę w modelu 360°: od kreacji i strategii do produkcji- w tym broadcast & digital production.

Przewiń do profilu firmy