Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

(Digital) Account Manager - Agencja Reklamowa

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 22.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Należymy do LeasingTeam Group – największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR. Dołączając do naszego zespołu, możesz liczyć na ambitne projekty i rozwój, ale też codzienną dawkę humoru i uśmiechu. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu.

    Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: 0027504

    Zakres obowiązków:

    • bieżąca obsługa Klientów agencji
    • realizacja projektów w zakresie digital(strony i serwisy internetowe, aplikacje webowe, systemy zarządzania danymi)
    • zarządzanie kilkoma projektami jednocześnie
    • dbanie o jakość i terminowość realizowanych projektów
    • współpraca z pozostałymi działami(specjaliści od UX,UI)

    Oczekiwania:

    • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • doświadczenie w prowadzeniu projektów digitalowych
    • doświadczenie we współpracy
    • atut: znajomość narzędzi typu Trello/Asana
    • dobra organizacja czasu pracy
    • umiejętność pracy w zespole
    • język angielski na poziomie komunikatywnym

    Oferujemy:

    • atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • pracę w pozytywnej atmosferze
    • możliwość realizacji projektów dla znanych marek

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

    Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 16 570.
    opis opis