Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Digital Account Manager

  • Poznań, wielkopolskie
  • Mazowiecka 38, 60-623 Poznań, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 2019-08-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Aktualnie poszukujemy:
    Miejsce pracy: Poznań
    Kim jesteśmy?

    Saatchi & Saatchi IS to zintegrowana agencja reklamowa, łącząca kompetencje full service oraz digital ze szczególnym wykorzystaniem kanału eCommerce (Global eCommerce Centre of Excellence w sieci Saatchi & Saatchi Worldwide). Jedna z największych agencji kreatywnych w Polsce, nagradzana w kraju i poza granicami.

    Teraz zapraszamy Ciebie do dołączenia do naszego zespołu, do pracy na międzynarodowym Kliencie.
    Jakie zadania by przed Tobą stały?
    • Realizacja zintegrowanych projektów digitalowych na skalę globalną
    • Tworzenie kosztorysów, harmonogramów, podsumowań projektów
    • Dbanie o jakość i terminowość projektów prowadzonych przez zespół
    • Weryfikacja poprawności wykonanych zadań i jakości wykreowanych materiałów.
    • Kontrola kosztów zewnętrznych i wewnętrznych projektu
    • Współpraca z działami strategii, kreacji, technologii oraz obsługi klienta w strukturach regionalnych w grupie, w celu realizacji powierzonych projektów.
    • Przydział zadań oraz briefowanie współpracujących z Tobą zespołów
    • Bieżąca komunikacja z zespołami zaangażowanymi w realizowane projekty
    • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami

    Co pomoże Ci w realizacji powyższych zadań?

    • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku zdobywane w agencji interaktywnej lub reklamowej
    • Znajomość digital marketingu
    • Wiedza na temat prowadzenia projektów, wyceny, analizy i dokumentowania realizacji
    • Umiejętność budowania dobrych relacji i przeprowadzania sprawnej komunikacji z biznesowymi właścicielami projektu (klient / działy współpracujące).
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny – współpraca z Klientami zagranicznymi). Drugi język będzie atutem (preferowany j. niemiecki)
    • Bardzo dobra znajomość oprogramowania wchodzącego w skład pakietu Office, w szczególności MS Excel.
    • Doświadczenie w pracy z programistami, grafikami i specjalistami UX.
    • Sumienność, dokładność, zaangażowanie w projekty, motywacja do samodoskonalenia i samorozwoju
    • Umiejętność tworzenia i wygłaszania prezentacji (również po angielsku)
    • Zacięcie new businessowe, inicjatywa, drive do pracy
    • Doskonała organizacja czasu i zadań

    Co mamy Ci do zaoferowania?

    • Możliwość realizowania unikatowych projektów w środowisku globalnym, współpraca z zespołami na całym świecie.
    • Atrakcyjne zarobki.
    • Jasno określoną ścieżkę rozwoju
    • Pracę w największej agencji digitalowej w Polsce w międzynarodowym, niepowtarzalnym i dynamicznym zespole.
    • Wiele ciekawych wyzwań i realny wpływ na finalny efekt zrealizowanych projektów.
    • Dużą samodzielność w prowadzeniu projektów digitalowych
    • Międzynarodowe środowisko pracy (nieustanne i bezcenne „learning by doing”).
    • Atmosferę, w której możesz pozostać sobą i rozwinąć skrzydła.
    • Swobodną wymianę myśli i całkowity brak dresscode‘u.
    • Możliwość korzystania z kart sportowych
    • Wewnętrzne programy edukacyjne „sharing is caring” wzbogacające wiedzę digitalową pracowników agencji.
    • Krótszy dzień pracy raz w tygodniu, Ice-cream Wednesday i owocowe piątki ;)

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”