Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Digital Account Manager

EDIPRESSE POLSKA S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż standardowych powierzchni reklamowych serwisów wizaz.pl i polki.pl,

  • Kreowanie oraz sprzedaż projektów niestandardowych (online),

  • Rozwijanie współpracy i opieka nad przyznaną pulą Klientów oraz pozyskiwanie nowych Klientów,

  • Tworzenie ofert handlowych i prowadzenie prezentacji,

  • Ścisła współpraca z domami mediowymi, agencjami kreatywnymi i Klientami bezpośrednimi,

  • Dbanie o wysoką jakość merytoryczną prezentacji, ofert i innych materiałów handlowych skierowanych do Klientów strategicznych,

  • Monitorowanie rynku reklamowego i działań konkurencji,

  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy w celu właściwej realizacji zleceń Klientów.

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w sprzedaży produktów online (warunek konieczny),

  • Bardzo dobra wiedza o rynku mediów i reklamy internetowej,

  • Umiejętność tworzenia projektów niestandardowych dostosowanych do potrzeb Klientów,

  • Umiejętność prowadzenia prezentacji i negocjacji,

  • Umiejętność współpracy i budowania partnerskich relacji,

  • Kreatywność, inicjatywa i nastawienie na realizację celów.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie multimedialnej z silną pozycją rynkową,

  • Zatrudnienie na podstawie wybranej formy: umowa o pracę lub B2B (z płatnymi dniami wolnymi),

  • Dużą samodzielność działania i możliwość realizowania własnych pomysłów,

  • Miłą atmosferę i otwartą, nowoczesną kulturę pracy,

  • Pracę w zgranym zespole, pełnym zaangażowania i czerpiącym satysfakcję ze swojej pracy,

  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, możliwość wykupienia na preferencyjnych warunkach ubezpieczenia na życie oraz karty sportowej, zniżki na kursy językowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • inicjatywy dobroczynne

Edipresse Polska to firma mediowa z silną pozycją na rynku mediów cyfrowych skierowanych do kobiet. Intensywnie rozwijamy nasze portfolio serwisów internetowych (m.in. polki.pl, viva.pl, wizaz.pl, party.pl, niania.pl, mamotoja.pl), jak również wydajemy magazyny (m.in. VIVA!, Party. Życie Gwiazd!). Stale pracujemy nad usprawnieniem naszych portali i wprowadzamy nowe pomysły związane

z e-commerce.

Przewiń do profilu firmy

Informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi Kandydatami.