Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Digital Analyst - Analityk internetowy

Conversion Sp. z o.o.

7 00014 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Masz już doświadczenie w analityce internetowej i chcesz się dalej rozwijać? Wdrażasz Google Analytics, korzystasz z Google Tag Managera i Data Studio, ale chciałbyś spróbować swoich sił z bardziej zaawansowanymi wdrożeniami i integracjami z wykorzystaniem Google Analytics 360 i BigQuery?

  • Mamy coś dla Ciebie. Szukamy osób na stanowisko Digital Analyst—Analityk internetowy.

  • W ramach swoich obowiązków będziesz odpowiedzialny za przeprowadzanie zaawansowanych analiz danych, integracje z wykorzystaniem BigQuery, Google Analytics, różnych API i systemów CRM. Będziesz przygotowywał rozbudowane systemy raportowania i je automatyzował z wykorzystaniem m.in. R i Google Data Studio. Będziesz planował systemy śledzenia użytkowników i je wdrażał za pomocą Google Tag Managera.

  • Oczywiście, nie musisz umieć wszystkiego z wymienionego powyżej zakresu (chociaż jeśli tak jest, to się nie obrazimy). Chcemy, żebyś znał już Google Analytics i Google Tag Managera (wymagamy min. 2 letniego doświadczenia w konfiguracji tych narzędzi). Może obecnie pracujesz już na stanowisku Digital Analyst (lub jesteś mocnym Juniorem) i chcesz zrobić kolejny krok w swojej karierze? A może pracujesz na stanowisku, gdzie Analytics to tylko część Twoich obowiązków, a chciałbyś się zająć analityką na 100%? Jeżeli tak, to świetnie! Po zdobyciu solidnego doświadczenia w naszej firmie będziesz mógł liczyć na awans na stanowisko Senior Digital Analysta.

  • W skrócie Twój zakres obowiązków będzie wyglądał następująco:

  • Analiza danych ilościowych (z wykorzystaniem Google Analytics, Excela i BigQuery)

  • Tworzenie kokpitów w Google Data Studio i automatyzacja raportowania

  • Integracje danych z wykorzystaniem Google BigQuery

  • Przygotowywanie prezentacji z wnioskami z analiz

  • Przeprowadzanie audytów instalacji i konfiguracji Google Analytics oraz Google Tag Managera (identyfikacja oraz naprawa błędów)

  • Opracowywanie projektów wdrożenia / rozwoju w infrastrukturze Google Analytics i Google Tag Managera

  • Konfigurowanie Google Analytics (także Google Analytics 360)

  • Komunikowanie się z IT w zakresie implementacji warstwy danych

  • Wdrażanie skryptów Google Analytics z użyciem Google Tag Managera

  • Bieżąca komunikacja z klientami i rozwój dojrzałości ich organizacji w zakresie analityki internetowej

Nasze wymagania

Co musisz umieć? Na stanowisko Digital Analyst szukamy osoby z min. 2 letnim doświadczeniem we wdrażaniu i konfiguracji Google Analytics z wykorzystaniem Google Tag Managera.

Na pewno poszukujemy osoby, która posiada:

-Min. 2 lata doświadczenia w konfiguracji Google Analytics i Google Tag Managera

-Dobrą znajomość Excela

-Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia

-Umiejętność zarządzania czasem i priorytetami

-Samodzielność i wysoki poziom odpowiedzialności

-Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

-Znajomość podstaw HTMLa i JavaScript

Nie pogniewamy się, jeżeli dodatkowo posiadasz:

-Dobrą znajomość JS i jQuery

-Znajomość Google Data Studio

-Znajomość Google BigQuery, a w szczególności SQL

-Znajomość R

-Certyfikaty potwierdzające znajomość narzędzi Google

-Znajomość zagadnień digital marketingu (SEO, PPC, afiliacja)

-Znajomość branży ecommerce

-Umiejętność rozmowy z klientem

Jaką osobą musisz być? Szukamy osób, które lubią dowozić, związały swoją karierę z analityką, chcą zawsze się rozwijać i nie boją się nowych wyzwań

To oferujemy

Oferujemy:

Zatrudnienie na umowę o pracę lub umowę B2B — w zależności od Twoich preferencji

Wynagrodzenie dla B2B: w przedziale 7.000-14.000 zł netto (zawiera 26 dni płatnego urlopu)

Wynagrodzenie przy umowie o pracę: w przedziale 5.500-11.500 zł brutto

Twój własny, roczny budżet szkoleniowy (około 2.000 - 4.000 PLN)

Zdobycie doświadczenia przy największych na rynku wdrożeniach Google Analytics i rozwiązywaniu najtrudniejszych case’ów z obszaru analityki internetowej w Polsce

Szybki rozwój dzięki dostępowi do unikalnej wiedzy, szkoleniom oraz doświadczonym kolegom z którymi można dyskutować problemy i ich rozwiązania

Świetną, startupową atmosferę w pracy i rewelacyjnych współpracowników

Sprzęt Apple do pracy

Elastyczne godziny pracy oraz do wyboru: praca w naszym biurze w Warszawie (Al. Rzeczypospolitej) albo w 100% zdalnie

Prywatną opiekę medyczna Medicover

Kartę Multisport

Bezpłatny Spotify Premium

Jak możesz dowiedzieć się więcej o nas oraz o pracy z nami?

Jeżeli masz wątpliwości, czy to, co robimy jest dla Ciebie albo po prostu chcesz dowiedzieć się więcej - napisz.

Jak zostać częścią naszego zespołu?

Jest to bardzo proste. Wystarczy, że poprzez przycisk Aplikuj wyślesz swoje CV. Jeżeli Twoja aplikacja będzie dla nas interesująca to skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i zaprosimy Cię na rozmowę. Jeżeli wszystko pójdzie w porządku to dołączysz do naszego zespołu ☺

Aha — w każdym dokumencie koniecznie dołącz klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 Dz.U. Nr 133, Poz. 833).

Dlaczego pokochasz pracę w Conversion, gdy już do nas dołączysz?

Masz duże znaczenie

Jesteśmy startupem, więc każdy z nas jest ważny i każdy z nas ma realny wpływ na rozwój Conversion. To gwarancja, że każdy dzień będzie dla Ciebie pełen satysfakcji.

Twój własny komputer Apple

Chcemy żeby praca u nas była dla Ciebie przyjemnością. Właśnie dlatego zapewnimy Ci najlepsze na rynku narzędzia pracy.

Pracujesz w startupowej atmosferze

Nasze biuro to coś więcej niż tylko miejsce pracy. Nie musisz spędzać całego dnia przy swoim biurku – jeżeli masz ochotę możesz rozłożyć się na leżaku, przedyskutować nurtujące Cię problemy podczas piątkowego lunchu albo dokopać komuś w FIFĘ czy SingStara :)

Słuchasz Spotify Premium

Chyba każdy lubi muzykę, a nie ma nic lepszego niż ulubione kawałki w wysokiej jakości, które uprzyjemniają godziny spędzone w pracy. Dlatego otrzymasz dostęp do Spotify Premium i będziesz mógł słuchać i pobierać swoją ulubioną muzykę na komputer i urządzenia przenośne. Oczywiście nie tylko w pracy :)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

O nas

Jesteśmy pierwszą w Polsce firmą, która już od 12 lat specjalizuje się wyłącznie w analityce internetowej i optymalizacji konwersji. Jesteśmy jednym z trzech w Polsce Certyfikowanych Resellerów Google Analytics 360. Pracujemy dla największych w polskim internecie jak Reserved czy CCC.

Mamy sporo projektów w zakresie analityki i w związku z tym poszukujemy Ciebie — pełnej pasji i determinacji osoby na stanowisko Digital Analyst.

Dajemy Ci możliwość pracy przy najciekawszych case’ach z analityki internetowej w Polsce ramię w ramię z innymi, doświadczonymi analitykami, którzy pracują w naszym teamie.

Nasz firma jest certyfikowanym partnerem Google oraz certyfikowanym resellerem Google Analytics 360. Gwarantuje Ci to szybki rozwój umiejętności i zdobycie międzynarodowego doświadczenia oraz dostęp do unikalnych materiałów szkoleniowych.

Na pewno zastanawiasz się z jakimi firmami współpracujemy. Jest ich trochę. Do tej pory realizowaliśmy projekty dla takich firm jak: LPP (Reserved, Cropp, Mohito), CCC, 4F, Tylko, Triverna, Wittchen, Conrad, Lancerto, Limango, Answear.com, Black Red White, Prosto, Publio, Showroom, Praktiker, Legia Warszawa czy Sizeer.

W skrócie—jeżeli chcesz się szybko rozwijać w dziedzinie analityki internetowej to Conversion jest dla Ciebie najlepszym wyborem.