Oferta pracy

Digital Analyst

Harbingers Sp. z o.o.

7 0009 000 brutto / mies.
  • Mosiężnicza 3, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Mosiężnicza 3

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie, audytowanie i konfiguracja narzędzi Google Analytics i Google Tag Manager dla Partnerów agencji

  • Interpretacja danych i tworzenie rekomendacji biznesowych

  • Praca nad poprawą współczynnika konwersji (CRO) naszych Partnerów

  • Rozbudowa portfolio o nowe usługi analityczne - sky is the limit!

  • Przygotowywanie ofert analitycznych dla nowych Partnerów

  • Przeprowadzanie warsztatów analitycznych dla Partnerów i pracowników agencji

Nasze wymagania

  • Przynajmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z analityką i kampaniami internetowymi

  • Znajomość i rozumienie mechanizmów funkcjonowania SEO/SEM oraz kampanii w Social Media

  • Doświadczenie w konfigurowaniu, wdrażaniu i obsłudze narzędzi analitycznych takich, jak Google Analytics, Google Tag Manager, Data Studio

  • Praktyczna wiedza, znajomość najnowszych trendów i nowinek w obszarze e-commerce

  • Podstawowa znajomość Java Script i HTML, bardzo dobra znajomość Excel

  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia, sprawnego wyciągania wniosków

  • Nastawienie na realizację ambitnych celów biznesowych - odważne podejmowanie decyzji, poszukiwanie nieszablonowych rozwiązań i wdrażanie nowych pomysłów

  • Dobrze rozwinięte kompetencje interpersonalne

  • Dobra znajomość angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziane

  • Wiedza na temat CRO/UX

  • Podstawowa znajomość SQL, języka R

  • Znajomość i obsługa narzędzi do wizualizacji danych (np. Qlik, Tableau, Owox, Funnel.io)

  • Wykształcenie wyższe matematyczne, informatyczne, ekonomiczne bądź pokrewne

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem analityków / tworzeniu obszaru analityki w firmie

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub B2B (do Ciebie należy wybór formy zatrudnienia)

  • Pracę z dużymi i znanymi markami

  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi marketingowych

  • Możliwość rozwoju dzięki pracy z najlepszymi specjalistami w branży

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz udział w konferencjach branżowych

  • Precyzyjnie zaplanowany proces wdrożeniowy oraz wsparcie

  • Pracę zdalną i/lub w biurze w centrum Krakowa w mocno przyjacielskiej atmosferze

  • Wysokiej klasy sprzęt komputerowy do pracy

  • Pakiet benefitów (opieka medyczna Luxmed i Multisport) oraz kurs języka angielskiego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • napoje

Harbingers to zespół pasjonatów i indywidualności o unikatowych na polskim rynku, budowanych ponad dekadę kompetencjach. Pomagamy sklepom e-commerce dynamicznie rosnąć i zdobywać pozycję lidera online. Codziennie zapewniamy wzrosty przychodów dla naszych Partnerów w Polsce i na świecie.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Do działu Analityki szukamy Specjalisty, który widzi, jak OGROMNA MOC leży w danych. Wierzymy, że rzeczywistość jest najlepszym fundamentem do podejmowania decyzji. Dlatego w naszym codziennym działaniu przykładamy wielką wagę do danych oraz poprawności ich zbierania. To na ich podstawie wyciągamy wnioski i tworzymy rekomendacje biznesowe. Chcemy Cię zaprosić do tego procesu.