Oferta pracy

Digital And Communication Manager

Michael Page

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Rekrutujemy dla

Dla Jednej z największych polskich sieci innowacyjnych klubów fitness poszukujemy Digital and Communication Managera

Twój zakres obowiązków

Strategia wizerunkowa i komunikacja

* Tworzenie i realizacja strategii komunikacji marki - analiza zachowań konsumenckich, insightów, aktywna rekomendacja kolejnych działań

* Stworzenie holistycznego podejścia do komunikacji z klientami i przekładanie go na skuteczne strategie pozyskiwania i utrzymania klientów;

* Dbanie o właściwe pozycjonowanie/tone of voice marki

* Dbanie o jakość, spójność i jasność komunikacji wychodzącej do klientów i partnerów

Wsparcie sprzedaży i rozwój produktu

* Kreowanie, opracowanie i wdrażanie kampanii w kanałach digital w ramach realizacji celów wizerunkowych i sprzedażowych, ocena skuteczności działań marketingowych

* Nadzór nad aspektem wizerunkowym oraz poprawnością materiałów sprzedażowych przygotowywanych przez zespół i agencje zewnętrzne

* Współtworzenie nowych produktów i usług, w szczególności na etapie ich komercjalizacji

Member Journey

* Tworzenie i koordynacja wdrożenia kompleksowej ścieżki klienta (dla wszystkich produktów i scenariuszy)

* Teksty do wszystkich komunikatów member journey (e-mail, sms, push, aplikacja etc.)

* Koordynacja wdrożenia member journeyod strony CRM i aplikacji

* Stałe dostosowywanie procesów i komunikatów member journey do zmian w ofercie

PR and Copywriting

* Samodzielne opracowanie tekstów marketingowych oraz PR

* Tworzenie treści komunikatów dla klientów, do materiałów wspierających sprzedaż oraz akcji specjalnych

* Koordynacja tworzenia contentu video (filmy na header, filmy instruktażowe, kampanie) - od scenariusza przez produkcję i rozliczanie kosztów

* Nadzór nad sesjami zdjęciowymi

* Samodzielne prowadzenie biura prasowego (informacje prasowe, artykuły, wywiady, nagrania realizowane w klubach, odpowiedzi na pytania dziennikarzy, reprezentowanie firmy w mediach, monitoring mediów, zakup mediów, obsługa biura prasowego na www)

* Zarządzanie sytuacjami kryzysowymi

* Prowadzenie profilu LinkedIn marki

CSR

* Koordynacja projektów CSR w firmie

Wymagania pracodawcy

10 lat na stanowisku eksperckim w zespole marketingu, w tym

* m.in. 5 lat doświadczenia w marketingu internetowym (planowanie, i rozliczanie kampanii w kanale digital)

* m.in. 3 lata doświadczenia w zakresie brand marketingu i komunikacji marketingowej 360, mile widziane doświadczenie PR

* znajomość komunikacji internetowej oraz zasad funkcjonowania marketingu on-line

* potwierdzone umiejętności z zakresu tworzenia kampanii marketingowych; mile widziany certyfikat DIMAQ

* umiejętność wykorzystania narzędzi analityki internetowej w celu optymalizacji działań marketingowych

* umiejętność tworzenia i implementacji strategii komunikacji

* umiejętność zarządzania wizerunkiem marki

* umiejętność zarządzania projektami

* umiejętność zarządzania relacjami z mediami

* umiejętność zarządzania sytuacjami kryzysowymi

* umiejętność zarządzania działaniami EB, CSR, influencner marketing

* umiejętność organizacji eventów i akcji wspierających sprzedaż

* umiejętność tworzenia tekstów oraz zarządzania produkcją contentu foto/video

* wiedza nt. social media

* wiedza na temat zachowań klientów oraz umiejętność projektowania ich ścieżek w obrębie interakcji z marką

* wiedza na temat trendów na rynku i umiejętność przekładania ich na ofertę i działania marketingowe

* umiejętność budżetowania

* język angielski na poziomie C1

* umiejętność pracy pod presją czasu

* umiejętność koordynacji prac podwykonawców (agencje reklamowe, domy mediowe, agencje eventowe)

* zdolności analityczne

* znajmość narzędzi Google Analitycs, Google Trends, Brand24

Pracodawca oferuje

* atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów

* zniżki na produkty fitness

* unikalna kultura organizacyjna

* wysokiej jakości narzędzia służbowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • siłownia w biurze

  • firmowa drużyna sportowa

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop