Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. reklamy internetowej

Weknow Media LtdO firmie

3 4004 800 / mies. (zal. od umowy)
  • Warszawska 15
    Węgrzce (pow. krakowski), małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Weknow Media Ltd

Warszawska 15

Węgrzce (pow. krakowski)

Międzynarodowa Agencja Multimedialna poszukuje entuzjastycznego, pracowitego i zorganizowanego nowego członka zespołu.

Weźmiesz odpowiedzialność za opiekę nad kilkunastoma projektami. Będziesz monitorować cele, raportować postępy i komunikować się z Account Managerami w UK i zespołem marketingowym w Południowej Afryce.

Niezbędne umiejętności:

  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy z danymi
  • Excel i Power point
  • Dobry język angielski
  • Chęć nauki nowych systemów i nabywania nowych zdolności
  • Umiejętność adaptacji w dynamicznym międzynarodowym środowisku

Zadania:

  • Codzienne monitorowanie kampanii czy jest ustawiona i przebiega zgodnie z planem.
  • Przygotowanie raportów z kampanii odnośnie statystyk i zebranych leadów/rejestracji
  • Czyszczenie i korekta zebranych danych
  • Monitorowanie skuteczności reklam oraz budżetów kampanii

Mile widziane:

  • Zainteresowanie marketingiem internetowym PPC, Google Adwords, Social Media
  • Doświadczenie w agencji reklamowej lub agencji interaktywnej

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w agencji z 20 letnim doświadczeniem
  • Elastyczny grafik
  • Praca hybrydowa (kilka dni zdalnie kilka dni z biura)
  • Miłą atmosferę pracy
  • Ciekawe, zróżnicowane zadania
  • Pracę w międzynarodowym zespole Kraków, Londyn, Cape Town
  • Przekąski w dni pracy z biura

Ogłoszenie archiwalne