Ta oferta pracy jest nieaktualna od 80 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Digital Customer Experience Analytics Specialist - Specjalista Digitalizacji Klienta

  • Białystok, podlaskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Digital Customer Experience Analytics Specialist
    - Specjalista Digitalizacji Klienta
    • Masz predyspozycje na analityka?
    • Umiesz dostrzegać wzorce tam gdzie inni widzą chaos?
    • Ogarniasz Internety?
    • Lubisz porządek i planowanie?
    • Chcesz się rozwijać tak dynamicznie jak branża?

    W takim razie ta oferta jest dla Ciebie!

    Wyzwania

    • Zrozumienie potrzeb oraz optymalizacja współpracy z klientami w obszarze Digital CVM
    • Wsparcie klienta budowie procesów opartych o CVM oraz segmenty użytkowników
    • Aktywne uczestnictwo w planowaniu rozwoju produktów opartych o Digital CVM

    Główne obowiązki

    • budowę i rozwój hurtowni danych klientów kina, integracja i rozwój baz danych dla klientów Infinity Group
    • praktyczne wykorzystanie systemu do emailing automation w oparciu o segmentacji baz danych
    • rozwój programów lojalnościowych
    • prowadzenie i rozliczanie kampanii efektywnościowych kanałami email i aplikacja (push notyfikacje, in-app mssg, messanger)
    • kontrolę budżetu związanego z rozwojem modelu zarządzania wartością klienta
    • rozwijanie systemu personalizacji serwisu

    Chcielibyśmy, abyś posiadał/a:

    • minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze e-commerce / CRM / digital jako specjalist(k)a / koordynator
    • dobrą znajomość Google Analytics
    • bardzo dobrą znajomość MS Excela
    • mile widziane praktyczna znajomość baz danych systemów marketing automation oraz obsługi CMS
    • bardzo dobrą znajomość języka angielskiego (B2/C1)
    • analityczny umysł i pasję w dociekaniu do sedna problemów
    • umiejętność ciągłego kwestionowania własnych tez i szukania coraz lepszych rozwiązań

    Co Ci gwarantujemy:

    • pracę w zespole pasjonatów
    • niebanalne zadania
    • szerokie możliwości wprowadzenia swoich pomysłów i zdobywania doświadczenia zawodowego
    • elastyczne godziny pracy
    Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

    Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Infinity Group sp. z o.o., dla potrzeb realizacji procesów rekrutacyjnych zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych Osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr. 101, poz. 926 z poź. zm.) Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

     topul. Składowa 12
    15-399 Białystok
     top(+ 48 85) 652 09 20 top[email protected]