If you are interested in joining great team, please apply through the link. Please add the GDPR clause to your resume. I agree to the processing of personal data provided in this document for realizing the recruitment process pursuant to the Personal Data Protec Dentsply Sirona is an Equal Opportunity/ Affirmative Action employer. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, national origin, age, sexual orientation, disability, or protected Veteran status. We appreciate your interest in Dentsply Sirona. If you need assistance with completing the online application due to a disability, please send an accommodation request to [email protected] Please be sure to include “Accommodation Request” in the subject.

Digital Dental Specialist, Implants

Dentsply Sirona Poland Sp. z o.o.

  • śląskie

    śląskie
  • ważna jeszcze 9 dni
    do: 17 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż produtków firmy na podległym terytorium (Polska południowa) oraz rozwój stniejącej sieci

  • klientów w zakresie nowoczesnych rozwiązań CAD/CAM,

  • wsparcie zespołu sprzedaży w zakresie oferowanych rozwiązań cyfrowych,

  • wsparcie lekarzy stomatologów w zakresie planowania i przeprowadzania zabiegów chirurgicznych i protetycznych z udziałem technologii CAD/CAM,

  • udział w wydarzeniach branżowych, konferencjach,

  • analiza trendów rynkowych oraz identyfikowanie bieżących i przyszłych możliwości rozwoju biznesu;

  • współpraca z działem marketingu.

Nasze wymagania

  • Zapraszamy kandydatów i kandydatki które:

  • Mogą pochwalić się sukcesami zawodowymi i mają min. 3 lat doświadczenia w sprzedaży w branżystomatologicznej lub medycznej,

  • Są komunikatywni, z łatwością budują trwałe relacje,

  • Lubią i potrafią prowadzić prezentacje,

  • Pracują z pasją i z zaangażowaniem osiągają wymierne rezultaty,

  • Posiadają umiejętności analityczne oraz ustalania priorytetów,

  • Są dobrze zorganizowani i zmotywowani; potrafią pracować bez nadzoru,

  • Znają język angielski w stopniu pozwalającym na swobodną konwersację oraz udział w szkoleniach,

  • Posiadają prawo jazdy kat. B.,

  • Mile widziani kandydaci z kierunkowym wykształceniem z zakresu technik dentystycznych ,

  • Mile widziana wiedza z zakresu anatomii głowy.

To oferujemy

Chcesz być częścią jednego globalnego zespołu, oraz wspólnie z nami osiągać sukcesy,

Szukasz ciekawej i ambitnej pracy w firmie o wiodącej i stabilnej pozycji na rynku,

Oczekujesz zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, wynagrodzenia adekwatnego do wkładu pracy i doświadczenia oraz premii za dodatkowe osiągnięcia,

Lubisz się uczyć i rozwijać umiejętności zawodowe poprzez udział w szkoleniach,

Dodatkowe benefity, takie jak: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sport&culture, karta lunchowa, świadczenie urlopowe, dodatkowy dzień wolny na urodziny są dla Ciebie ważne,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Firma Dentsply Sirona jest największym na świecie wytwórcą profesjonalnych produktów i technologii stomatologicznych o stutrzydziestoletniej historii wprowadzania innowacji i świadczenia usług dla sektora stomatologicznego i pacjentów na całym świecie. Dentsply Sirona opracowuje, wytwarza i wprowadza na rynek szeroki wybór kompletnych rozwiązań, w tym produkty do pielęgnacji zdrowia zębów i jamy ustnej, materiały eksploatacyjne oraz inne wyroby medyczne w ramach bogatego portfolio marek światowej klasy. Produkty firmy Dentsply Sirona jako The Dental Solutions Company ™ zapewniają innowacyjne, skuteczne

rozwiązania o wysokiej jakości, które pozwalają podnieść poziom opieki nad pacjentem i zapewnić lepsze, bezpieczniejsze i szybsze leczenie stomatologiczne. Światowa siedziba Dentsply Sirona znajduje się w miejscowości York w stanie Pensylwania, a siedziba międzynarodowa w Salzburgu w Austrii. Akcje spółki są notowane na amerykańskiej giełdzie papierów wartościowych NASDAQ pod symbolem XRAY.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

****We expect to receive English version of your CV in order to move forward.