Oferta pracy

Digital & E-commerce Manager

Samsung Electronics PolskaO firmie

  • Postępu 14, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Samsung Electronics Polska

Postępu 14

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie platform e-commerce Samsung Polska, współpraca z biurami HQ, COE oraz innymi krajami nad tworzeniem i wdrażaniem globalnych standardów oraz adresowanie lokalnych potrzeb,

  • Uczestnictwo w budowaniu i realizacji strategii kanału D2C, w szczególności: wewnętrznych standardów jakości, kreowaniu USP, customer experience, sposobów wykorzystania bramek płatniczych i systemów ratalnych, kreacji mechanizmów promocji, innowacji rynkowych,

  • Zarządzanie programem podnoszenia konwersji w kooperacji z zespołem analitycznym oraz media&content,

  • Zarządzanie obszarem customer experience, identyfikacja punktów poprawy, mystery shopper,

  • Odpowiedzialność za utrzymanie, projektowanie i wdrażanie nowych procesów biznesowych w zakresie e-commerce,

  • Bliska współpraca z zespołem Produktowym nad wdrażaniem planowanych produktów oraz mechanik promocyjnych,

  • Współpraca z partnerami lokalnymi w obszarze prowadzenia operacji e-commerce.

Nasze wymagania

  • 5 letnie doświadczenie w branży e-commerce, 2 lata na stanowisku menagerskim,

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów poprawy konwersji, prowadzeniu testów A/B,

  • Analityczne podejście do rozwiązywania skomplikowanych problemów,

  • Doświadczenie w podnoszeniu doświadczeń klienta związanych z zakupami online Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku,

  • Biegły język Angielski,

  • Umiejętność strategicznego i projektowanie podejścia do planowania zadań.

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (auto służbowe, opieka medyczna, karta sportowa, karta lunchowa, ubezpieczenie na życie i inne),

  • Atrakcyjny system premiowy,

  • Możliwość dołączenia do grup sportowych (siatkówka, koszykówka, piłka nożna),

  • Dostęp do nowych technologii i rozwiązań oraz możliwość tworzenia sukcesu marki Samsung,

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku.