Oferta pracy

Digital Graphic Designer

Integer Group Services Sp. z o.oO firmie

  • Wielicka 28, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Integer Group Services Sp. z o.o

Wielicka 28

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja projektów i rozwój systemów UI (Aplikacja mobilna, webdesign)

  • Realizacja kampanii marketingowych (Digital, ATL, SoMe)

  • Opieka nad spójnością wizualną marki

  • Odpowiedzialność za aktualizację materiałów wizualnych tworzonych, zgodnie z najnowszymi trendami na rynku

  • Wsparcie sesji fotograficznych i video

  • Wsparcie innych działów w zakresie kreacji i dystrybucji materiałów brandingowych.

Nasze wymagania

  • Min. 2 letniego doświadczenia w realizacji kreacji digital, social media, google adds

  • Wykształcenia kierunkowego, związanego z grafiką, designem lub wzornictwem

  • Biegłej obsługi środowiska Adobe CC (PSD, AI, IND, XD, AE, AA)

  • Dobrej znajomości Figmy

  • Rozumienia User Experience

  • Sprawnego posługiwania się wieloma różnorodnymi programami graficznymi

  • Umiejętności pracy z dużymi, złożonymi projektami, jak i małymi grafikami na potrzeby chwili

  • Umiejętności organizacji pracy projektowej, wspieranej programami typu Asana

  • Chęci stałego doskonalenia swoich umiejętności, śledzenia trendów

  • Dobrych zdolności organizacyjnych, umiejętności komunikacyjnych w zespole

  • Umiejętności pracy z briefem projektowym

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z atrakcyjnym systemem wynagradzania i premiowania

  • Dofinansowane benefity, bo Twoja dobra kondycja jest dla nas ważna (sport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)

  • W biurze komfortowe miejsce pracy, z piłkarzykami, parkingiem i wieloma innymi rozwiązaniami dla Twojego dobrego samopoczucia

  • Dużą część pracy zdalnej - skoro masz myśleć kreatywnie, pracują skąd chcesz :-)

  • Zaangażujemy Cię też w przeróżne inicjatywy, w których będziesz mógł się spełniać. Lubisz biegać, chodzić się po górach, bierzesz udział w Runmageddonie, dużo czytasz, pieczesz ciasta, pomagasz innym? Zróbmy to razem!

  • Dajemy też dużą swobodę koncepcyjną i możliwość realizacji własnych pomysłów/usprawnień

  • I pamiętaj! Będziesz pracować w dynamicznie rozwijającej się Firmie.

  • Jesteśmy liderem na Rynku! Każdy Pracownik ma na to wpływ.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

Jak pewnie wiesz, dużo się u nas dzieje!

Stale rozwijamy naszą wyjątkową usługę – Paczkomaty - i wciąż poszukujemy nowych rozwiązań, by jeszcze mocniej ułatwiać życie milionom Klientów.

Lubisz gdy w pracy dużo się dzieje? Czujesz, że jesteś człowiekiem do zadań specjalnych :-)?

Dołącz do #TEAMINPOST i pomóż nam budować jeszcze większą sieć logistyczną!

Przewiń do profilu firmy