Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Digital Graphic Designer

Holo Agency

  • Piotrkowska 68, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Holo Agency

Piotrkowska 68

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie wizualizacji graficznych, layoutów, key visuali kampanii.

  • Projektowanie materiałów marketingowych i sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku Graphic Designer w agencji reklamowej,

  • Kreatywność, świeże i nowoczesne spojrzenie na design,

  • Wyczucie estetyki i dbałość o detale,

  • Biegła znajomości pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign),

  • Umiejętność pracy z briefem,

  • Bardzo dobra organizacji pracy samodzielnej,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1,

  • Mile widziana znajomość programów Adobe After Effects, Premiere, Cinema 4D,

  • Praca dla klienta z branży alkoholowej będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Niebanalne projekty dla globalnych marek,

  • Możliwość zdobywania nowych doświadczeń w dynamicznej i nowocześnie zarządzanej firmie,

  • Świetną atmosferę pracy,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

O nas

Jesteśmy niezależną agencją kreatywną 360. Działamy na rynku od ponad 10 lat. Specjalizujemy się w strategii, event marketingu, projektowaniu graficznym oraz digitalu. Posiadamy własne studio 3D. Obecnie nasz team tworzy 50 osób.

Jeżeli chciałbyś rozwijać się przy projektach światowych marek, do tego nie boisz się wyzwań, dynamicznej pracy, to dołącz do naszego zespołu.