Logo Pracuj.pl

Digital Graphic Designer

GPD Agency sp. z o.o. sp. k.O firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie stron www i landing page
  • Projektowanie materiałów marketingowych na potrzeby kampanii digitalowych i social mediów – (kv, banery, infografiki, kampanie display, animacje)
  • Dbałość o spójność elementów identyfikacji wizualnej klientów
  • Łączenia technicznych umiejętność z kreacją

Nasze wymagania

  • Znajomość pakietu Adobie (Photoshop i Ilustrator), Figmy lub Sketcha
  • Znajomość dobrych praktyk UI/UX
  • Znajmość aktualnych trendów projektowania na potrzeby Internetu
  • Kreatywny myślenie, poczucie estetyki
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dodatkowym atutem będzie umiejętność rysowania oraz przygotowywania prostych animacji

To oferujemy

  • Możliwość pracy dla największych marek, w jednej z największych agencji reklamowych w Polsce
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w komfortowym biurowcu w ścisłym centrum Poznania
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Dla wielbicieli psów – piątek z czworonożnym przyjacielem – w piątki możesz zabrać psa do firmy
  • Wyjazdy, wyjścia integracyjne, bale, rauty i bankiety
  • Dopuszczamy możliwość pracy zdalnej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • psie piątki

GPD Agency sp. z o.o. sp. k.

1 kwietnia 1991 roku (i to nie był ani nie jest żart) kilku chłopaków, zobaczywszy, jak to działa w Berlinie, założyło w Poznaniu agencję reklamową. Przez 28 lat u nas i na świecie działy się różne rzeczy, reklama ćwierć wieku temu była inna, ale w Poznaniu ci sami ludzie, krok po kroku, do dzisiaj kontynuują rozpoczętą wówczas drogę. Do dziś zebrali 320 innych osób, które z zapałem rozwijają, jak potrafią najlepiej, polską reklamę. Idziemy dalej i obecnie świadczymy pełny zakres usług: od opracowania strategii, przez przygotowanie kreacji, aż po produkcję i wdrożenie gotowych projektów. Mamy biura w Poznaniu i Warszawie oraz własne studio filmowe i dom produkcyjny w Swadzimiu. Realizujemy prestiżowe projekty ATL, BTL, digital i video dla czołowych marek polskich i zagranicznych. Kilku Klientów związało się z nami na kilkanaście lat. Zebraliśmy 8 nagród Effie i sporo innych, w tym adMana dla jednego z Prezesów firmy.

Digital Graphic Designer, Poznań