Oferta pracy

Digital Performance Specialist

Promedica24O firmie

Promedica24

al. Jerozolimskie 94

Warszawa

Pozytywne relacje, energia, możliwość rozwoju. Z czym kojarzą Ci się te wartości? Mamy nadzieję, że od teraz będzie to dla Ciebie Promedica24.

Czym się zajmujemy? Jesteśmy firmą, dla której głównym celem jest opieka. Jako lider na rynku usług opiekuńczych aktywnie działamy w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Bułgarii, Rumunii oraz Polsce. Niezależnie od stanowiska, na które aplikujesz, możemy Cię zapewnić – Twoja obecność w Centrali lub jednym z naszych oddziałów w całej Polsce będzie miała realny wpływ na to, co się dzieje w naszej organizacji. Chcesz wiedzieć więcej?

Przyjdź do naszego biura lub odwiedź stronę internetową www.promedica24.pl – z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

Obowiązki:

  • Planowanie i optymalizacja działań w zakresie SEO/SEM oraz performance w Facebook Ads
  • Generowanie leadów, optymalizacja lejka sprzedażowego
  • Badanie doświadczeń użytkowników w poszczególnych punktach kontaktu i identyfikacja nowych możliwości konwersji
  • Analizowanie danych na podstawie różnych źródeł (Google Analytics, MS Excel)
  • Wdrażanie nowych rozwiązań mających na celu poprawę jakości funkcjonowania kanału online i maksymalizacji współczynnika konwersji
  • Współpraca z agencjami przy planowaniu i wdrażaniu kampanii marketingowych

Wymagania:

  • Doświadczenie (min. 3 lat) w pracy w digital marketingu (B2B/B2C), komunikacji online
  • Doświadczenie w zarządzaniu kampaniami Google Ads i Facebook Ads
  • Doświadczenie w optymalizacji stron internetowych i innych cyfrowych kanałów dotarcia do odbiorcy pod kątem maksymalizacji współczynnika konwersji
  • Bardzo dobre zdolności analityczne (sporządzanie raportów, praca z danymi)
  • Dobra znajomość języka angielskiego zarówno w mowie jak i piśmie (poziom B2)
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętności komunikacyjne (współpraca z innymi działami firmy oraz partnerami biznesowymi)
  • Kreatywność i nieszablonowe podejście do digital marketingu
  • Zaangażowanie, rzetelność oraz własna inicjatywa w działaniu
  • Umiejętność podejmowania decyzji, samodzielność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy

Od nas dla Ciebie:

Umowa o pracę
Dogodna lokalizacja biura
Opieka medyczna dla Ciebie
i Twojej rodziny
Kompleksowe wdrożenie
Karta Multisport
Możliwości rozwoju – szkolenia
Ubezpieczenie grupowe
Atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy