Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Digital Junior Media Planner - Buyer

MEDIA CONTEXT sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

4 0006 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy osoby która ma już doświadczenie w planowaniu i zakupie mediów. Do Twoich głównych zadań będzie należało:

  • przygotowywanie mediaplanów i wycen dla naszych oraz potencjalnych klientów

  • nadzór nad bieżącymi kampaniami

  • przygotowywanie raportów z przebiegu kampanii

  • tworzenie prezentacji oraz ich przedstawianie przed klientem

  • analizy grup celowych, konkurencji, rynku

Nasze wymagania

  • minimum 6 miesięcy doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w domu mediowym, agencji digitalowej lub innym podmiocie związanym z mediami

  • dobrej obsługi przede wszystkim MS Excel, ale również całego pakietu MS Office

  • znajomości podstawowych pojęć związanych z prowadzeniem kampanii w digital

  • wysokich umiejętności analitycznych

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • pracę w modelu B2B

  • szybką możliwość rozwoju

  • możliwość rozwoju również poza obszarem digital (w tym TV)