Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Digital Junior Media Planner - Buyer

MEDIA CONTEXT sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

4 0006 000 netto (+ VAT) / mies.

Dominikańska 21B

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • bieżący kontakt z klientami

  • przygotowywanie mediaplanów i wycen

  • uczestniczenie w procesach przetargowych

  • planowanie i realizacja kampanii z wykorzystaniem takich narzędzi jak:

  • Google Ads, Campaign Manager, DV360

  • nadzór nad bieżącymi kampaniami

  • przygotowywanie raportów z przebiegu kampanii

  • tworzenie prezentacji oraz ich przedstawianie przed klientem

  • analizy grup celowych, konkurencji, rynku

Nasze wymagania

  • minimum 6 miesięcy doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w domu mediowym, agencji digitalowej lub innym podmiocie związanym z mediami

  • ogólna znajomość i zainteresowanie światem mediów

  • wysokich umiejętności analitycznych

  • sumienność, zaangażowanie, chęć rozwoju

  • dobrej obsługi przede wszystkim MS Excel, PowerPoint

  • znajomości podstawowych pojęć związanych z prowadzeniem kampanii w digital

To oferujemy

  • ciekawą pracę z możliwością rozwoju w koleżeńskiej atmosferze

  • pracę w modelu B2B

  • w piątki skrócone godziny pracy

  • możliwość rozwoju również poza obszarem digital (w tym TV)

  • owocowych czwartków nie mamy 😊, ale coś słodkiego, puszka coli, czy redbulla zawsze na pokładzie się znajdzie

O nas

Masz już dość braku rozwoju w globalnych strukturach? Zapraszamy do nas, do Media Context! Gwarantujemy pracę w bardzo doświadczonym zespole, gdzie Twoje zaangażowanie, sumienność, pomysły, będą na pewno docenione.

Jeśli chcesz rozwinąć się w pracy w mediach (może nie tylko digital), zrozumieć planowanie, zakup mediów od podszewki, aktywnie uczestniczyć w życiu firmy, obsłudze bieżących klientów i pozyskiwaniu nowych, zapraszamy do nas, do Media Context.

W Media Context tworzymy strategie mediowe, oferując naszym klientom kompleksowe rozwiązania komunikacyjne.

Nie zamykamy się w standardowych pomysłach, usługach, co gwarantuje ciekawą pracę, stały rozwój.

Digital łączymy z kampaniami telewizyjnymi, radiowymi, ooh etc, które również planujemy i realizujemy, dzięki czemu masz unikalną możliwość tworzenia zintegrowanych rozwiązań komunikacyjnych.

Wykorzystujemy przy tym szereg narzędzi i badań, które również poznasz, i będziesz mieć okazję nauczyć się ich aplikacji.