Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Digital Manager

VITAMED PHARMACEUTICALS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie strategii marketingowej dla produktów w obszarze digital oraz rozwój promocji i sprzedaży w kierunku omnichannel

  • Planowanie i realizacja kompleksowych kampanii online nakierowanych na realizację założeń biznesowych i celów sprzedażowych

  • Zarządzanie asortymentem oraz wpływ na politykę cenową

  • Przygotowanie strategii marketingowo-digitalowej dla nowych produktów

  • Prowadzenie działań z zakresu SEO i SEM

  • Analiza skuteczności przeprowadzonych działań marketingowych w kanale e-commerce

  • Monitorowanie działań konkurencji, rynku i trendów w obszarze e-commerce

  • Szukanie metod rozszerzenia bazy klientów (zgodnie z RODO)

  • Ścisła współpraca z innymi działami w firmie

  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami rozwiązań digitalowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - warunek konieczny

  • Prawo jazdy kat. B

  • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży farmaceutycznej

  • Znajomość technologii web, digital, social media, platform e-commerce

  • Doświadczenie w pracy z narzędziami digitalowymi, aplikacjami służącymi monitorowaniu wyników aktywności w sieci

  • Doświadczenie w analizowaniu efektywności kampanii digitalowych oraz optymalizowaniu działań z obszaru digital

  • Doświadczenie we współpracy z zewnętrznymi dostawcami rozwiązań digitalowych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Premię zależną od realizacji ustalonych celów

  • Atrakcyjny pakiet benefitów

  • Samochód służbowy

  • Realny wpływ na rozwój firmy i możliwość rozwoju zawodowego