Oferta pracy

Digital Manager

Ekoenergetyka-Polska S.A. O firmie

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • optymalizacja i publikowanie treści dla wewnętrznych i zewnętrznych kanałów cyfrowych, w tym stron internetowych i biuletynów;

  • koordynacja z zespołem projektowym w zakresie zasobów kreatywnych w celu maksymalizacji wydajności;

  • udzielanie rekomendacji dotyczących SEO;

  • wspieranie testowania nowych funkcji;

  • zapewnienie wsparcia Key User w zarządzaniu treściami cyfrowymi dla wybranych kanałów cyfrowych (tworzenie wytycznych i prowadzenie szkoleń użytkowników);

  • identyfikowanie możliwości i wspieranie rozwoju kanałów cyfrowych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w kompleksowym cyfrowym zarządzaniu projektami;

  • sprawdzone doświadczenie zawodowe w projektowaniu UX i Google Analytics;

  • myślenie oparte na procesach i analityczne z bardzo dobrymi umiejętnościami planowania;

  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w zarządzaniu treścią internetową;

  • podstawowa znajomość: wymagań SEO, dobrego doświadczenia użytkownika i projektowania UX, narzędzi do optymalizacji wyszukiwania, analityki Google;

  • znajomość narzędzi Google dotyczące wydajności i wymagania dotyczące ułatwień dostępu w Internecie są atutem;

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie), mile widziane doświadczenie w biznesie międzynarodowym i w zespole rozproszonym;

  • wysoce rozwinięte umiejętności: komunikacyjne, pracy zespołowej, determinacji, zarządzania projektami;

  • zdolność do podejmowania inicjatywy i odpowiedzialności.

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe.

To oferujemy

  • Prywatna Opieka Medyczna LUX MED

  • Karta Medicover Sport

  • Dofinansowanie posiłków na Ekoen i zakupu okularów korekcyjnych

  • Możliwość awansu

  • Szkolenia wewnętrzne merytoryczne i managerskie

  • Innowacyjne projekty e-mobility

  • Interdyscyplinarny zespół

  • Emplo – platforma do komunikacji

  • Wsparcie inicjatyw pracowniczych

  • Udział w akcjach charytatywnych Fundacji Ekoenergetyki

  • Sportowa integracja

  • Nowoczesne narzędzia pracy

  • Komfortowe przestronne biura

  • Pyszna kawa z lokalnej palarni

  • Ruchomy czas pracy

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

  • Dofinansowanie pobytu dziecka w przedszkolu Ekolucky

  • Dofinansowanie ważnych momentów w życiu: ślub i narodziny dziecka

  • Płatny program poleceń pracowników do Działu Produkcji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • dofinansowanie w ważnych momentach w życiu (ślub, dziecko)

Ekoenergetyka-Polska S.A.

Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych na komercyjną skalę. Ekoenergetyka posiada własne know-how w zakresie tworzenia rozwiązań ładowania i poszukuje otwartych, kreatywnych osób do rozwoju, sprzedaży produktów i realizacji projektów na terenie całej Europy.

Przewiń do profilu firmy