Oferta pracy

Digital manufacturing engineer

Lacroix Electronics Sp. z o.o.

  • Lotnicza 2, Kwidzyn
    Kwidzyn, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Lotnicza 2

Kwidzyn

Twój zakres obowiązków

  • Inicjowanie i pilotowanie projektów usprawniających w obszarze Smart Industry oraz cyfryzacji,

  • Wsparcie dla użytkowników w procesie definicji potrzeb biznesowych,

  • Tworzenie dokumentów definiujących potrzeby biznesowe oraz specyfikację funkcjonalną dla nowych rozwiązań,

  • Wsparcie dla zespołów projektowych (np. przy tworzeniu planu, budżetu projektu, konceptu rozwiązań),

  • Ciągłe doskonalenie obecnych rozwiązań,

  • Ścisła współpraca z innymi działami fabryki,

  • Ścisła współpraca z innymi fabrykami Lacroix Electronics przy definiowaniu nowych rozwiązań,

  • Rozwój zespołu KeyUsers (np. w celu poprawy jakości testów oprogramowania, jakości opisywania potrzeb biznesowych, itp.),

  • Bezpośrednie wsparcie użytkowników podległego systemu MES (Sherpa).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: informatyka, automatyka, inżynieria produkcji…),

  • Znajomość zagadnień IT - podstawy tematów takich jak: bazy danych, web service, software development life cycle, projektowanie i egzekucja testów funkcjonalnych oprogramowania na podstawie specyfikacji),

  • Zaawansowany angielski: umiejętność czytania, rozumienia i pisania dokumentacji technicznej w języku angielskim oraz swobodnej rozmowy,

  • Znajomość zagadnień z zakresu pracy i nadzoru systemów ERP/MES/MOM,

  • Podstawowa znajomość procesów produkcyjnych,

  • Umiejętność budowania relacji z partnerami IT i klientami wewnętrznymi,

  • Umiejętności rozwiązywania problemów o podłożu technicznym z użyciem narzędzi jakościowych (5why, Ishikawa, Pareto, histogram),

  • Umiejętność przekazywania wiedzy i swoich doświadczeń (prowadzenie i nadzór programów szkoleniowych),

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami stosowanymi w zarządzaniu projektami,

  • Umiejętność oceny ryzyka i zgodności dla zagadnień projektowych,

  • Umiejętność budowania specyfikacji biznesowych dla oprogramowania spełniających wymagania klientów (dodatkowym atutem będzie umiejętność budowania specyfikacji funkcjonalnych).

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Realizację projektów dla światowych liderów w branży motoryzacyjnej,

  • Efektywny onboarding w platformie e-learnigowej,

  • Pomoc opiekuna w okresie wdrożenia,

  • Elastyczny czas pracy,

  • Pakiet relokacyjny na 3 lata (dofinansowanie kupna mieszkania),

  • Mini SPA w pracy ( masaże, zabiegi fizjoterapii, usługi kosmetyczne i fryzjerskie),

  • Pakiet zniżek u naszych lokalnych partnerów w ramach programu „Lakarta”,

  • Porady prawne, finansowe, dietetyczne,

  • Usługi Concierge,

  • Wspólne inicjatywy promujące aktywny tryb życia (m.in. karty Multisport)

  • Pakiety medyczne i ubezpieczenia grupowe,

  • Szeroki pakiet szkoleń i kursów językowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pakiet relokacyjny

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • concierge

  • Mini SPA

  • program zniżek LAKARTA

Opis stanowiska

Jako organizacja rozumiemy, że poznanie standardów i metod pracy w nowym miejscu zajmuje czas i wymaga wsparcia. Aby zapewnić dobry start który pozwoli Ci na zapoznanie się z organizacją, kluczowymi systemami i umożliwi wykorzystanie wszystkich swoich umiejętności i talentów w późniejszym okresie, pierwsze miesiące przeznaczamy na serię szkoleń i warsztatów oraz integracje z zespołem. Po tym okresie następuje stopniowe zwiększanie powierzonych odpowiedzialności. Obecne wsparcie mentora w pierwszych prowadzonych projektach czy rozwiązywanych problemach pozwoli Ci na skupienie się na samym wyzwaniu i wskaże ogólny kierunek działań. Hołdujemy zasadzie pracy zespołowej, wiec nigdy nie będziesz stał sam.

Firma LACROIX Electronics Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji, europejskiego lidera w produkcji podzespołów elektronicznych, w szczególności dla branż motoryzacyjnej i przemysłowej. Fabryka w Polsce w ostatnich latach zdobyła wiele nagród w najbardziej prestiżowych konkursach na najlepszą firmę i pracodawcę w Polsce, m.in. Diamenty Forbes, HR Dream Team, Kreator Miejsc Pracy, HR Innovator, Siła Przyciągania, Orzeł „Wprost”, Top Employer Automotive, Złoty Laur Pomorskiej Nagrody Jakości, i wiele innych. Firma zatrudnia ponad 4000 profesjonalistów w Polsce, we Francji, w Niemczech i Tunezji.

Przewiń do profilu firmy