Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Digital Marketing Analyst

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 2018-06-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HRK IT Contracting specjalizuje się w outsourcingu specjalistów IT. Dzięki współpracy z czołowymi firmami na terenie Polski oraz EMEAR naszym Kandydatom proponujemy najatrakcyjniejsze oferty dopasowane do ich kwalifikacji i oczekiwań. Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić: zespół IT Contracting w HRK.

    miejsce pracy: Kraków
    Zadania:
    • Tworzenie specyfikacji tagów i ich przypisywanie dla nowych stron internetowych, aplikacji mobilnych i stron bankowości internetowej
    • Konsultacje procesów wdrożeniowych- rozwiązań  zarządzania tagami i warstwami danych
    • Monitorowanie danych i jakości tagów
    • Debugowanie i testowanie implementacji warstw danych we wszystkich obsługiwanych cyfrowych zespołach produktowych i przydzielonych platformach oraz wsparcie pozostałych zespołów programistycznych i operacyjnych

    Wymagania:
    • Doświadczenie pracy z systemami zarządzania tagami (Tag Management), mile widziane doświadczenie pracy  z Tealium
    • Zarządzanie warstwami danych
    • Doświadczenie w konfiguracji zarządzaniu rozwiązaniami z zakresu analityki cyfrowej: Google Analytics/Adobe Analytics/Webtrends
    • Umiejętności analityczne
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:
    • Międzynarodowe środowisko pracy
    • Długofalowy projekt z dużą skalą projektów, w dalszej perspektywie możliwość rotacji między nimi
    • Forma współpracy: umowa o pracę
    • Wynagrodzenie – wychodzimy od oczekiwań Kandydatów
    • Benefity, m.in.: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport

    Zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o zgłaszanie się poprzez kliknięcie w link Aplikuj, co jest równoznaczne z wyrażeniem poniższej zgody:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HRK S.A. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż: - Administratorem moich danych osobowych jest HRK S.A. z siedzibą w Warszawie (00-095), pl. Bankowy 2; - Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania; - Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: rodo@hrk.pl - Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę zgodnie ze znaną mi procedurą;