Digital Marketing Assistant

TPAO firmie

  • Ważna jeszcze miesiąc
    do: 19 sie 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

TPA

Młyńska 12

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie, aktualizowanie i zarządzanie stronami internetowymi oraz landing page’ami firmy (CMS/WordPress)

  • prowadzenie bloga ekspertów (zarządzanie strukturą i aktualizacja treści)

  • wsparcie prowadzonych kanałów firmowych w social media (LinkedIn, Facebook)

  • kreowanie angażujących i merytorycznych treści na www, do newsletterów oraz social media we współpracy z ekspertami firmy

  • przygotowywanie materiałów graficznych (infografiki, grafiki, reklamy) oraz video (montaż prostych nagrań) – znajomość pakietu Adobe (Photoshop, InDesign/Ilustrator, After Effects) będzie przydatna

  • wsparcie zespołu w działaniach sprzedażowych (email marketing, nowoczesne formy i kanały komunikacji biznesowej online i offline, np. webinary, podcasty)

  • pełnienie roli ambasadora (wewnętrznego i zewnętrznego) dla działań prowadzonych przez dział marketingu

Nasze wymagania

  • posiadasz minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • odpowiedzialnie koordynujesz zadania i projekty, a stosowanie nieszablonowych rozwiązań to Twoja mocna strona

  • z pasją chcesz wspierać nasze działania w zakresie marketingu internetowego

  • komunikacja w języku angielskim nie sprawia Ci żadnych problemów, a język biznesowy przekładasz bez przeszkód na poprawną polszczyznę

  • czujesz się jak ryba w wodzie w świecie digital, a możliwość tworzenia stron internetowych i prowadzenia kanałów w social media napędzają Cię do działania

  • poczucie humoru będzie dodatkowym atutem :)

Mile widziane

  • znajomość podstaw SEO/SEM/GA

  • doświadczenie w firmie świadczącej usługi profesjonalne

To oferujemy

  • jasna ścieżka kariery

  • platforma kafeteryjna umożliwiającą dostęp do pakietu sportowego, pakietu zdrowotnego, voucherów zakupowych itd.

  • platforma szkoleniowa i grywalizacyjna

  • praca w międzynarodowej firmie wśród ekspertów merytorycznych

  • elastyczne godziny pracy i home office

  • zgrany zespół, który motywuje do działania

  • prezenty okolicznościowe (jubileusz pracy, narodziny dziecka, ślub itd.)

  • doskonała lokalizacja biura (ul. Młyńska 12)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

wyślij aplikacje przez strone www

2

skontaktuje się z Tobą rekruter

3

zaprosimy Cię na rozmowę rekrutacyjną

4

poczekaj na naszą decyzję

TPA

O nas

TPA Poland z Baker Tilly TPA i Baker Tilly Woroszylska Legal to niemal 300 ekspertów w biurach w Warszawie, Poznaniu i Katowicach.Zapewniamy międzynarodowym koncernom oraz dużym przedsiębiorstwom krajowym efektywne rozwiązania biznesowe z zakresu doradztwa podatkowego, outsourcingu księgowości i płac, doradztwa dla sektora nieruchomości, a także audytu i doradztwa biznesowego pod marką Baker Tilly TPA. Naturalnym uzupełnieniem naszych interdyscyplinarnych usług jest obsługa prawna, którą oferujemy pod marką Baker Tilly Woroszylska Legal.Jesteśmy częścią TPA Group, międzynarodowej grupy konsultingowej zatrudniającej ponad 1700 ekspertóww 12 krajach Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej.Jako członek Baker Tilly International, jednej z 10 największych światowych firm zajmujących się doradztwem biznesowym i audytem, łączymy zalety zintegrowanej, interdyscyplinarnej obsługi „one-stop-shop” z lokalną ekspertyzą i zasięgiem międzynarodowej grupy doradczej.TPA Poland, Baker Tilly TPA oraz Baker Tilly Woroszylska Legal są jedynymi reprezentantami Baker Tilly International w Polsce.

Przewiń do profilu firmy