Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Digital Marketing Consultant

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Cloudity

Cloudity jest spółką technologiczną świadczącą usługi doradcze i wdrożeniowe. Od powstania w 2014 roku z sukcesem realizujemy projekty na polskim i europejskim rynku. Nasze biura mieszczą się w Warszawie oraz Londynie. Jako Salesforce Platinum Consulting Partner rozwijamy ekosystem Salesforce wspierając klientów w uruchomieniu takich produków jak Sales Cloud, Service Cloud, Pardot, Marketing Cloud czy Work.com. Cloudity tworzy również własne aplikacje biznesowe w oparciu o platformę force.com. Przykładami takich aplikacji są Billing dla Salesforce, Subskrypcje dla Salesforce oraz Procurement dla Salesforce.

W Cloudity tworzymy miejsce, w którym zawsze chcieliśmy pracować – otwarte na kontakty międzynarodowe, skoncentrowane na innowacjach i odważne technologicznie, a jednocześnie o doskonałej atmosferze. Jesteśmy obecnie jedynym platynowym partnerem Salesforce w Polsce, prowadzimy projekty w technologii Salesforce uważanej za najbardziej innowacyjną technologię biznesową na świecie. Informatyzujemy organizacje w kilkunastu krajach Europy.

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Obowiązki:

  • Analiza i kształtowanie potrzeb marketingowych klientów,
  • Prowadzenie projektów digitalizacyjnych w zakresie marketingu, obejmujących wdrożenie strategii marketingowej w połączeniu z narzędziami marketing automation (m.in. Pardot, Salesforce Marketing Cloud, Krux, Analytics Cloud),
  • Współpraca z zespołami marketingowym klientów oraz z agencjami zewnętrznymi,
  • Rozwój uniwersalnej metodyki digitalizacji procesów marketingowych,
  • Aktywne poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań w obszarze marketing automation,
  • Nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów z klientami w Polsce i za granicą,

Wymagania:

  • Pasja do marketingu,
  • Energia do wprowadzania zmian i otwartość na odkrywanie nowych technologii,
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy w agencji mediowej (preferowane) lub w dziale marketingu,
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy projektowej w tym w prowadzeniu projektu.
  • Doskonałe umiejętności autoprezentacji lub silna motywacja do ich osiągnięcia,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Biegła znajomość j. angielskiego (znajomość niemieckiego lub innego języka europejskiego jest dodatkowym atutem),
  • Wykształcenie wyższe.

Oferujemy:

  • Uczestnictwo w projektach, które mają realny wpływ sukces naszych klientów,
  • Ekscytującą pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Nieograniczone możliwości w rozwoju w obszarze marketingu a także wsparcie w rozwoju,
  • Elastyczny czas pracy w pełnym wymiarze godzinowym,
  • Pracę w dynamicznym, zgranym zespole,
  • Certyfikację Salesforce,
  • Pakiet medyczny i dofinansowanie do karty Multisport.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135)”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się