Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Digital Marketing Manager

MDM GROUP sp. z o.o.

umowa o pracę
9 00011 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
9 00011 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie strategii marketingowej oraz kampanii promocyjnych,

  • Koordynowanie i zarządzanie kampaniami reklamowymi Facebook Ads i Google Ads

  • Koordynowanie pracy związanej z zarządzaniem treściami i administrowaniem wybranymi profilami społecznościowymi firmy,

  • Zarządzanie i tworzenie zespołu,

  • Monitorowanie działań SEO,

  • Realizowanie kampanii z twórcami internetowymi (influencer marketing)

  • Wsparcie przy kampaniach outbound marketingowych (m.in. email marketing, marketing szeptany itp.)

  • Monitorowanie i analiza rynku, analizowanie bieżących działań konkurencji

  • Poszukiwanie i testowanie nowych kanałów pozyskiwania ruchu,

  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy

  • Przygotowywanie cyklicznych raportów oraz monitorowanie i realizacja KPI

  • Planowanie i realizacja usprawnień w zakresie UX/UI oraz customer journey

  • Analiza działań konkurencji

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w marketingu dla branży e-commerce (w tym obsługa kampanii płatnych, takich jak Facebook Ads i Google Ads),

  • Bardzo dobre rozumienie mechanizmów działania sklepów internetowych,

  • Bardzo dobra znajomość taktyk marketingu w branży e-commerce (zintegrowane kampanie marketingowe, SEO, marketing w mediach społecznościowych, influencer marketing i inne),

  • Silne umiejętności zarządzania projektami i umiejętność koordynowania zespołu,

  • Wiedza na temat nowoczesnych rozwiązań i technologii w zakresie e-commerce,

  • Kreatywność, samodzielność oraz nastawienie na działanie i wynik,

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,

  • Znajomość Google Tag Manager oraz Google Analytics

  • Mile widziane: Umiejętność zarządzania zmianą, samodzielność w działaniu, wysoka świadomość biznesowa, Duża dojrzałość menedżerska w zakresie motywowania zespołu i zarządzania procesami, Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie umożliwiającym komunikację techniczną oraz biznesową (poziom B2).

To oferujemy

  • Umowę o pracę / Kontrakt B2B

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Elastyczne godziny pracy

  • Budżet na szkolenia

  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie, w młodym i kreatywnym zespole

  • Kulturę pracy nastawioną na współpracę, kreatywność i zaangażowanie

O nas

MDM Group sp. z o.o. jest firmą obsługującą sieć sklepów e-commerce z branży odzieżowej, dziecięcej oraz bieliźnianej. Działania marketingowe dla naszych sklepów prowadzimy pod marką agencji ScalingCity. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko digital marketing manager. Siedzibę posiadamy w Lublinie, jednak w związku z możliwością całkowitej pracy zdalnej szukamy osób z całej polski.