Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Digital Marketing Manager – CEE / Poland

Solid Bridge Solutions Sp. z o.o.

  • Czechy

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
  • rekrutacja zdalna

Naszym Klientem jest międzynarodowy bank inwestycyjny, będący liderem technologii finansowych i regulacyjnych. W związku z rozwojem struktury organizacyjnej naszego Klienta i siedziby regionu CEE w Czechach, poszukujemy wykwalifikowanej osoby na stanowisko:

Numer ref.: SBS/18/1606/DMM

Zadania:

  • Kreowanie, prowadzenie i analizowanie kampanii digitalowych, mających na celu definiowanie poziomu zaangażowania Klienta w Polsce
  • Opracowywanie i wdrażanie nowych rozwiązań w zakresie specyfiki komunikacyjnej dla danego rynku, we współpracy z zespołami CEE
  • Dbałość o poprawne funkcjonowanie i standaryzację internetowych platform inwestycyjnych dedykowanych do Polski i innych krajów CEE
  • Zarządzanie treścią w Internecie, stronami www, platformą komunikacji z Klientem oraz kampaniami mailingowymi i newsletterami
  • Monitorowanie i analizowanie działań konkurencji oraz kierunków rozwoju rynku pod kątem możliwości wdrażania nowych rozwiązań
  • Dbałość o przestrzeganie norm społecznych i najwyższy poziom compliance

Wymagania:

  • Gotowość do relokacji – Praga (Czechy)
  • Wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse, marketing)
  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w digital marketingu (preferowany sektor finansowy)
  • Dodatkowym atutem będzie orientacja w dziedzinie bankowości inwestycyjnej (Giełda, Akcje, Obligacje, Forex, Kryptowaluta, itp.)
  • Mile widziane doświadczenie w copywritingu, zarządzaniu contentem i kampaniami mailingowymi
  • Doskonała organizacja pracy połączona ze zmysłem analitycznym
  • Zdolność i gotowość do prowadzenia kilku międzynarodowych projektów jednocześnie
  • Wysokie umiejętności budowania relacji oraz prowadzenia prezentacji i negocjacji
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego

W przesyłanej aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV w firmie Solid Bridge Solutions Sp. z o.o. oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do ich wglądu, poprawiania lub ich usunięcia.”

Ogłoszenie archiwalne