„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obecnej i przyszłej rekrutacji przez CUK Ubezpieczenie Sp. z o. o. Sp. k. z siedzibą w Toruniu (kod pocztowy: 87-100), ul. Grudziądzka 107, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych o ochronie danych).” Administratorem Twoich danych jest CUK Ubezpieczenia sp. z o. o. sp. k. z siedzibą w Toruniu (kod pocztowy: 87-100), ul. Grudziądzka 107
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
CUK Ubezpieczenia

Ekspert ds. E-commerce

CUK UbezpieczeniaO firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ważna jeszcze 3 dni
    do: 13 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie działań digital marketingu dla produktów ubezpieczenia w omnichannelowym środowisku

  • Planowanie, uruchamianie i optymalizowanie kampanii (SEM, social media, e-mail, content marketing, programmatic)

  • Tworzenie kampanii reklamowych oraz contentowych z wykorzystaniem różnych kanałów i platform social media,

  • Realizację postawionych celów: pozyskiwanie leadów, konwersja, wartość sprzedaży, optymalizacja konwersji

  • Automatyzacja procesów w ekosystemie digital w oparciu o system sales manago: portal, aplikacja, strefa Klienta

  • Mile widziane: podstawowe kompetencje UX/UI, praca na danych CRM, tworzenie komunikacji 360 (tv, radio, ooh, digital)

Nasze wymagania

  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie w obszarze e–commerce w planowaniu i realizowaniu kampanii online w modelach efektywnościowych

  • Doświadczenie w projektowaniu i realizowaniu strategii marketingowych, wraz z wyznaczaniem odpowiednich KPI

  • Samodzielność i duża orientacja na osiąganie wyznaczonych celów, współpraca z różnymi obszarami w organizacji

  • Znajomość narzędzi Google: Google Analytics, Google Ads, Facebook Ads, Google Tag Manager, Google Search Console, Google Trends, Google Moja Firma, Google Maps, Google Data Studio, Google Optimize, marketing automation

  • Zainteresowanie tematami związanymi z nowymi technologiami oraz w sferze biznesu

  • Wykształcenie wyższe

  • Znajomość obsługi programu Microsoft Excel w stopniu dobrym

  • Komunikatywność, analityczne myślenie, dobra pamięć

  • Mile widziane: doświadczenie w branży ubezpieczeniowej/sprzedaży usług będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilną, etatową pracę

  • Pracę w szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji, będącej liderem w branży multiagencji ubezpieczeniowych w kraju

  • Pracę w zespole, w przyjaznej atmosferze

  • Tworzenie i uczestniczenie w kreatywnych projektach, które będą miały wpływ na rozwój firmy

  • Przestrzeń na samodzielne realizowanie celów i projektów

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

CUK Ubezpieczenia, wiodący w Polsce dystrybutor ubezpieczeń oferujący produkty ponad 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych. Firma funkcjonuje od 19 lat będąc technologicznym i jakościowym liderem branży. Multiagencja działa poprzez różne kanały dotarcia do Klienta i prowadzi sprzedaż poprzez sieć 330 Placówek własnych i franczyzowych, 300 punktów partnerskich, własne Contact Center oraz kanały online.

Misją firmy jest kreowanie przyjaznego dla Klienta świata ubezpieczeń. Potwierdzeniem tego są nagrody, które otrzymaliśmy, m.in.: Godło Firma Przyjazna Klientowi, Godło Najwyższa Jakość Quality International oraz Godło Jakość Roku w kategorii Usługa Roku. W naszej firmie najważniejsi są ludzie, którzy z nami pracują i wartości, jakie wnoszą. W codziennej pracy stawiamy na bezpośrednią komunikację, przyjacielskie relacje, poszukiwanie skutecznych rozwiązań oraz nabywanie nowych umiejętności.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Zachęcamy do aplikowania osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.