Oferta pracy

MCC MEDALE

Digital Marketing Manager

MCC MEDALEO firmie

  • Siedlecka 3, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 19 gru 2020
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

MCC MEDALE

Siedlecka 3

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • planowanie oraz wdrażanie strategii marketingu online wraz z raportowaniem postępów

  • zarządzanie zmianami na stronie internetowej wraz z zagranicznymi wersjami językowymi

  • planowanie tematów na bloga oraz portale zewnętrzne

  • koordynacje prac grafików, copywriterów, tłumaczy oraz agencji reklamowych z polski i zagranicy

  • tworzenie i zarządzanie materiałami marketingowymi

  • kontakt z klientami w celu organizacji wspólnej promocji

  • prowadzenie kont fb,linkedin, instagram

  • prowadzenie oraz nadzór nad kampaniami PPC

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • umiejętności w zarzadzaniu kanałami marketingowymi takimi jak : PPC, SEO, Social Media i Email Marketing

  • bardzo dobrej znajomości zasad SEO

  • umiejętności z zarządzania oraz budowania zespołu

  • bardzo dobrej znajomość języka angielskiego

  • umiejętność redagowania angażujących tekstów

  • dobrej znajomości narzędzi (Ahrefs, Google Analytics, Search Console)

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz zatrudnienie w oparciu umowy o pracę

  • pracę w nowoczesnym biurze w centrum Łodzi z możliwością pracy zdalnej 2 dni w tygodniu

  • dużą swobodę i możliwości rozwoju

  • pracę przy ciekawych projektach

Tak się u nas pracuje