Oferta pracy

Digital Marketing Manager

RECRU.TO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla Naszego klienta, firmy zrzeszającej najlepszych specjalistów z dziedziny IT, poszukujemy Digital Marketing Managera.

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, opracowywanie i realizacja kampanii online

  • Prowadzenie kampanii Lead Generation

  • Opracowywanie koncepcji i bezpośrednia współpraca z agencjami realizującymi kampanie

  • Analiza efektywności prowadzonych kampanii, wyciąganie wniosków i wprowadzanie zmian

  • Opracowywanie koncepcji dotyczących wykorzystania nowych kanałów oraz narzędzi związanych z digital marketingiem

  • Współtworzenie, przygotowywanie oraz zarządzanie treściami i materiałami wykorzystywanymi w social media, na stronach internetowych lub platformach

  • Nadzór nad pozycjonowaniem stron i współtworzenie strategii SEO, SEM

  • Ścisła współpraca z firmami zewnętrznymi oraz agencjami marketingowymi

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu kampanii digitalowych

  • Znajomości zasad SEO i SEM

  • Doświadczenia zawodowego opartego na pozyskiwaniu leadów/klientów z branży IT

  • Zainteresowania szeroko pojętym e-marketingiem

  • Zdolności analitycznych

  • Kreatywności i konsekwencji w dążeniu do celu

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w oparciu o B2B – możesz łączyć pracę z innymi projektami

  • Możliwość pracy całkowicie zdalnej/ hybrydowej

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku

  • Współtworzenie biznesu ukierunkowanego na saklę europejską

  • Współpraca ze specjalistami na rynku usług IT

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Recru.to – młoda, dynamiczna firma rekrutacyjna, z bagażem ponad stu zrealizowanych projektów personalnych.

Przewiń do profilu firmy