Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Digital Marketing Manager

GAMIVO S.A.O firmie

GAMIVO S.A.

Jana Henryka Dąbrowskiego 77a

Poznań

Rewolucyjny, najszybciej rozwijający się  rynek produktów cyfrowych prowadzonych przez graczy i dla graczy. Naszym celem jest zapewnienie jakości i bezpiecznej platformy dla wszystkich transakcji cyfrowych.

Jeśli chcesz zacząć swoją przygodę z branżą gamingową to jest właśnie to miejsce. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

ZADANIA, KTÓRE NA CIEBIE CZEKAJĄ:

  • opracowanie i optymalizacja strategii marketingu cyfrowego i sprzedaży,
  • zarządzanie cyfrowymi działaniami marketingowymi B2B i B2C (SEM, Social, Programmatic, Affiliate, SEO & Content Marketing),
  • tworzenie kampanii marketingowych on-site i off-site związanych z produktami i marką dla własnych kanałów online i platform marketplace,
  • wdrażanie analiz danych dotyczących sprzedaży, zachowań klientów i kampanii marketingowych online u odpowiednich partnerów w celu ustalenia środków i ciągłej optymalizacji planu działań marketingowych,
  • śledzenie skuteczności kampanii i jej wpływ na sprzedaż; Analiza zwrotu z inwestycji,
  • budowanie Planów Aktywizacji Klientów,
  • wdrażanie i zarządzanie rozwiązaniami cyfrowymi związanymi z zaangażowaniem klientów,
  • pozyskiwanie nowych źródeł ruchu o dobrej jakości,
  • tworzenie globalnych kampanii influencer marketingowych,
  • raportowanie bezpośrednio do członków zarządu.

DOŁĄCZ DO NAS, JEŚLI masz:

  • co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie e-commerce lub performance marketingu,
  • bogate doświadczenie w marketingu cyfrowym (SEM, Social, Programmatic, Affiliate, SEO & Content Marketing),
  • znajomość najnowszych narzędzi i technologii napędzających doskonałość w handlu e-commerce,
  • znajomość aktualnych trendów cyfrowych (performance marketing, transformacja, UX), mar-tech i analityki cyfrowej,
  • doświadczenie w zarządzaniu cyfrowym zespołem / zespołami,
  • analityczny sposób myślenia i umiejętność podejmowania decyzji w oparciu o złożone dane; jesteś zorientowany na wyniki i dobrze rozumiesz cyfrowe wskaźniki KPI,
  • pojęcie o cyfrowej podróży użytkownika na różnych platformach e-commerce.

MAMY DLA CIEBIE:

  • biuro w centrum miasta, w którym panuje luźna atmosfera i brak oficjalnego dress code’u,
  • mega zniżkę na zakup gier komputerowych,
  • imprezy integracyjne, free food day,
  • dostęp do unikalnej wiedzy wewnątrz organizacji,
  • współpracę z wybitnymi ekspertami i partnerami biznesowymi z całego świata,
  • pracę w młodym zespole,
  • elastyczne godziny pracy i możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe,
  • umowę o pracę lub inną preferowaną formę zatrudnienia np. B2B.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ   http://gamivo.com

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne